Значення імені «Світлана»

Походження: Світлана (світла, чиста) - ім'я слов'янського походження - від слова «світла». Це жіночий варіант рідкого чоловічого імені Светлан (від слова «светл»). У грецькій мові йому відповідає ім'я Фотина. Цим ім'ям і називають Светлан при хрещенні.

Значення: Ім'я це дивно тепле, ласкаве. Даючи його, батьки як би вінчають свою доньку зі світлом. Світлої мелодією звучить це ім'я. Воно стало дуже популярно саме в XX в. , Особливо в радянський час. Зараз - в першій десятці, поступаючись лише іменам Олена Наталя Ольга Тетяна та Ірина. У містах частота застосування цього імені повільно убуває, а на селі настільки ж повільно зростає.

Іменини: 26 лютого, 2 квітня, 16 листопада.

Зодіак імені: Водолій.

Планета: Нептун.

Колір імені: Блакитний, зелений і червоний.

Камінь-талісман: Гірський кришталь.

Рослина: Береза, лілія.

Тварина: Заєць-біляк.

Основні риси: Легка, світла, активна і товариська особистість. Акуратистка.

Тип: Фельдмаршал у спідниці.

Ім'я та характер: Світлана - лід і полум'я, суцільні протиріччя. Доброта до людей і рідкісне вміння завдавати їм болю, завищена самооцінка і безкорисливий альтруїзм, наполегливість, рішучість і невміння в найважливіші моменти життя взяти долю у свої руки.

Світлана самостійна і трудолюбива, дипломатична, добра, але любить командувати. Кокетлива, воліє чоловіче товариство, бо з жінками їй важче знаходити спільну мову. Дуже піклується про свою сім'ю. Мало звертає уваги на громадську думку, не рахується з пересудами. Схоже, їй навіть подобається, коли про неї говорять, це тішить її марнославство. До всіх чоловікам ставиться з недовірою, вважаючи, що повністю покладатися ні на кого з них не можна. М'які і жіночні Світлани з батькові Андріївна, Іванівна, Олексіївна.

Доля: Щастя - в самій Світлані: доля до неї непослідовна. Красуня але в житті рідко буває влаштована. З дитинства відрізняється суперечливим характером. Вона дуже високої думки про себе, але вчиться середньо. Батькам Світлани доведеться подумати, який би вони хотіли її бачити, і взяти на себе відповідальність за її долю, так як вона в рівній мірі відкрита і добра, і зла. Світлану «ліплять» навколишнє життя, рідні, близькі і, нарешті, вона сама - який захоче, такий і буде. Вона в повному розумінні створює себе сама.

Психіка: У житті Світлани переважають духовне начало, чистота помислів і устремлінь, легкість, артистичність, доброзичливість. Вона легка на підйом і завжди там, де її чекають. Однак характер у неї контрастний.

Інтелект: Світлана інтелігентна і тонка. Їй важлива насамперед духовна близькість з рідними людьми.

Моральність: Світлана благотворно впливає на оточуючих. Вона може своєчасним порадою, добрим словом безкорисливо допомогти людям, залишити в їхніх душах благородний світло, тепло і надію. Володіє непомітним чарівністю. Це жінка-загадка, з нею завжди цікаво.

Здоров'я: Світлана сповнена енергії і життєлюбства.

Сексуальність: Вона приваблива для чоловічого ока, в ній бачать «щось отаке». Вона ніколи і нікому не нав'язує себе. Але, переконавшись, що зацікавила чоловіка, здатна віддатися йому без всяких умов, навіть може стати «глиною» у його руках. Зовнішність партнера для неї не має значення, вона цінує його пристрасність, досвід, вміння доставити насолоду. Життя без чоловіків для неї безбарвна. Підвищеною сексуальністю відрізняється Світлана Ігорівна. Натурі Світлани близькі Вадим Едуард Юрій, Ігор Віктор, Артем Борис, Євген і Володимир.

Шлюб: Перш ніж вийти заміж, вона переконається, що її обранець гідна людина і відчуває до неї справжні почуття. Здатна бути гнучкою і дипломатичною з чоловіком і родичами, тому всі ставляться до неї з любов'ю. Дуже прив'язана до дітей, прагне дати їм гарну освіту. Зразкова господиня. Це ідеальна дружина і мати. Чоловікові віддана, але може «оступитися».

Сприятливі союзи: з Вадимом, Володимиром, Олегом, Едуардом, Юрієм, Олексієм, Борисом.

Несприятливі союзи: з Олександром, Глібом, Дмитром, Михайлом або Станіславом.

Захоплення: В молоді роки особливо ретельно стежить за своєю зовнішністю. В одязі намагається слідувати моді, але іноді їй змінює почуття міри.

Поле діяльності: Може знайти себе в багатьох сферах діяльності.

Бізнес: Часто Світлана владна, авторитетна, незаперечна особистість, схильна керувати людьми і використовувати їх для досягнення своїх цілей. Але може стати особистістю, позбавленої волі і характеру, що пливе за течією, байдужою до себе і до інших. Все залежить від самої Світлани. Вона добре пристосовується до обстановки, не позбавлена ​​працьовитості. Іноді може поміняти роботу, стати більш поступливою й товариською.

Знаменитості: Алексієвич, Аллілуєва, Варгузова, Виноградова, Горячева, Дружиніна, Жильцова, Крючкова, Лазарева, Мастеркова, Моргунова, Михайлова, Немоляєва, Пушкіна, Рябова, Рязанова, Савицька, Світлична, Сорокіна, Тома, Хоркіна, Шарапова.