Значення імені «Тамара»

Походження: Ім'я Тамара староєврейського походження, від імені Тамар (фінікова пальма). За іншою версією, ім'я походить від слова «Тамар», що в перекладі з фінікійського означає пальма. Того ж кореня назва невеликого південного рослини - тамариск. Ім'я Тамара означає пальма, смоківниця, фінікова пальма.

Значення: Могутнє, велике, гарне і мужнє ім'я. Аромат томління і сила навіювання йдуть від вібрації цього імені. За своєю енергетиці воно відрізняється рідкісною прямотою і достатньою твердістю. У той же час у ньому помітні чуттєвість і здатність до глибоких переживань. Ім'я Тамара, раніше досить поширене, різко втратило свою популярність, але на селі ще зустрічається нерідко.

Іменини: 14 мая, 15 грудня.

Зодіак імені: Скорпіон.

Планета: Плутон, Марс.

Колір імені: Багряний, темно-червоний, бордовий, зелений, матовий темно-червоний, жовтувато-коричневий, червоний. Найбільш сприятливі кольори - білий і помаранчевий.

Камінь-талісман: Агат, сердолік, опал, гранат.

Рослина: Фінікова пальма, розмарин, клен.

Тварина: Сова, форель.

Основні риси: Збудливість, сприйнятливість, товариськість, інтуїція, гордість, самовпевненість.

Тип: Тамара двуедина, для неї характерна вроджена боротьба між бажаннями і можливостями. Це неврастенічний холерик з нестійкою нервовою системою. Легко розчаровується, будь-яка невдача виводить її з себе, доводить до відчаю. Примхлива, погано володіє своїми емоціями.

Ім'я та характер: Тома з дитинства прагне до різноманітності в житті. Вона не може читати товсті книжки, швидко втрачає інтерес до тривалої грі. Це досить артистична натура. Їй подобається красуватися перед гостями або перед глядачами. У житті може зображати з себе зразкову, слухняну дочку, наслідувати улюбленої артистці. Заздрить красі і ніжності подруг. Але свою долю вона влаштовує краще, ніж вони. Людина різнобічних інтересів. Добре розвинена уява, характерна мрійливість. Діяльна, допитлива, цікава, мила і привітна. Старанна, дуже обов'язкова. Уважна і турботлива. Чудово знаходить спільну мову з дітьми. Але надмірно критична, завжди тягнеться до лідерства. Нічого зніженого, манірного або хоча б нерішучого в Тамарі немає.

Тамара сильна жінка, проста, хоробра і владна. Але й грубувата. Для неї типовий самостійний і крутий характер. Силою користується себе (а іноді й іншим) на благо.

Доля: Вона відноситься до тих, хто відкриває таємниці життя ...

Психіка: Тамара в серйозних думках - тривожна, наодинці з собою - легка в чарівних мріях. Досить запальна, але швидко заспокоюється. Вона безумовно обаятельна. Це жінка-дитина, яку хочеться охороняти і оберігати. Замикається в собі, якщо її життя стає занадто важкою. Конфлікти виникають через її прямолінійності і напористості. Не визнаючи ніяких перешкод, вона вважає всіх такими ж сильними. Властива їй строгість до себе змушує її стримувати свої почуття і емоції. Але так недовго дійти і до нервового зриву. Вона вміє співчувати чужій біді.

Інтуїція: Тамара надає інтуїції надмірне значення. Живе в таємничому світі знаків і передчуттів.

Інтелект: Досить високий, хоча і дещо приземлений, чужий абстракціям. Швидкість реакції, активність, сприйняття нового без надмірної екзальтації і здоровий глузд дозволяють Тамарі з успіхом забезпечувати своє благополуччя. Однак стрімкість дій іноді призводить до величезних промахів. Пам'ять слабка, Тамара забуває про все на світі - починаючи від парасольки і кінчаючи власним чоловіком.

Моральність: Їй протипоказані суворі заборони, так як вони можуть принести шкоду.

Тамара потребує любові і ніжності.

Здоров'я: Не дуже міцне, залежить від психічного стану. Кишечник і статеві органи схильні до захворювань.

Сексуальність: Над нею завжди витає образ лермонтовской цариці. Потаємна пристрасть і вимогливе увагу чуються в цьому імені, передаючи впевненість почуттів і приховану силу впливу на оточуючих. Однак саме слово «секс» лякає Тамару. Вона не знає і не хоче розуміти своїх бажань, тому нерідко має справу з партнерами, далекими від ідеалу. Втім, вона сама не знає, який її ідеал і чого вона чекає від життя. Підвищеною сексуальністю володіє Тамара Ігорівна.

Шлюб: У сім'ї Тамара намагається зайняти місце лідера, що може закінчитися розлученням. Але вона не пропаде сама і не дасть пропасти своїм близьким. Буває, що вони зловживають її енергією і добрими почуттями. Бюджетом розпоряджається ощадливо, але при покупках для дітей не зупиняється перед ціною. Може влаштувати сцену ревнощів при сторонніх зі сльозами і криками.

Сприятливі союзи: з Олександром, Борисом, Віталієм, Михайлом, Семеном та Юрієм.

Несприятливі союзи: з Вадимом, Ігорем, Микитою або Романом

Захоплення: Велика любителька подорожей, охоче знайомиться з новими людьми. Новизну любить у всьому. Вміє добре готувати. Квартиру містить в зразковому порядку. Подобається переставляти меблі й обновляти обстановку в квартирі.

Поле діяльності: Тамара однаково успішно долає премудрості не тільки жіночих, а й чоловічих професій. Якщо вона не знайде себе у творчості, то все одно її творча схильність відіб'ється на любові до літератури і мистецтва.

Тамара - відмінна мати, ніжна і віддана дружина. Цікавиться медициною та дошкільним вихованням. Вона може стати хорошим лікарем, водієм, учителем, адміністратором, бізнесменом.

Бізнес: Тамарі до всього є діло. У неї завжди є гроші. Не сподівається на чоловіка в проблемі матеріального забезпечення сім'ї. Вона прагне встигнути скрізь і всюди.

Знаменитості: Гверцителі, Макарова, Петросян (Тамара Ханум), Плотнікова, Сьоміна.

З історії: Тамара Синявська (рід. в 1943 р. Без перебільшення можна сказати, що природа, наділивши її дивовижним голосом, дала шанс, який випадає однієї з мільйонів, і Тамара Синявська (що теж буває не часто) цим шансом скористалася. У віці 20 років її прийняли за чудові вокальні дані у Великий театр. Через всього шість років створилася абсолютно неймовірна ситуація, коли молода співачка стала визнаним майстром кращого театру в країні і ведучою виконавицею всіх партій меццо-сопрано. Всього ж за кілька років наполегливої ​​роботи Т. Синявська заспівала більше двадцяти різних партій. Два роки вона провела на стажуванні в одному з найзнаменитіших у світі театрів - «Ла Скала», а повернувшись, стала постійною солісткою опери Большого. Своє особисте щастя вона знайшла в звичному для себе колу, вийшовши заміж за співака Мусліма Магомаєва.