Значення імені «Теодора»

Особистість Теодори: Сильні жінки.

Колір: Червоний.

Основні риси: Воля, активність, збудливість, моральність.

Тотемна рослина: Папороть.

Тотемна тварина: Морський язик.

Знак: Козеріг.

Тип: Мають похмурим, наскільки неспокійним характером, легко збудливі і дуже активні. Відкидають примус: якщо захочуть, то зроблять все самі.

Психіка: Занурені у свій внутрішній світ, схильні довго переживати неприємності. Не слід давати їм кілька завдань одночасно, в таких випадках вони губляться.

Воля: Це вольові жінки, але їм необхідний час, щоб обміркувати свої дії.

Збуджуваність: Часто нервують, коли відчувають себе припертим до стінки.

Швидкість реакції: Дуже повільна. Зайве чутливі до невдач, якщо вони трапляються, швидко опускають руки.

Поле діяльності: З таких жінок виходять прекрасні, наполегливі педагоги, хороші секретарки і адміністратори. Їм подобаються професії, пов'язані з правом, відновленням справедливості, підходить їм і медицина. Серед них є чудові масажистки і косметологи. Домагаються успіху в професіях, де потрібні скрупульозність і організованість.

Інтуїція: проникливість, хоча і не довіряють своїй інтуїції.

Інтелект: Мають аналітичним складом розуму.

Теодора довго порпається в подробицях; перш ніж усвідомити основні напрямки роботи.

Сприйнятливість: Цим жінкам важко встояти перед поривами свого серця. Їм потрібно дати відчути, що їх люблять і оцінюють по достоїнству.

Моральність: Дотримуються строгих моральних принципів.

Здоров'я: Загалом гарне, хоча дуже стомлюються і потім довго відновлюють свої сили. Бажано займатися спортом, гуляти на свіжому повітрі. Схильні до захворювань кишечника і нервової системи.

Сексуальність: Схильні до мазохізму. У сексуальному житті кілька загальмованістю, що є наслідком релігійного і домашнього виховання. У разі виникнення проблем у цій галузі краще звернутися до лікаря. У таких жінок кілька чоловічий склад характеру, тому вони швидко зав'язують дружбу з чоловіками і налагоджують з ними прекрасні стосунки в колективі.

Активність: Їм не вистачає енергійності і впевненості в собі. Хоча Теодора і здається нерішучої, але коли приступає до справи, проявляє завзятість і завидну наполегливість.

Товариськість: Цим жінкам потрібні швидше друзі, ніж просто знайомі.

Висновок: Поруч з ними завжди повинен перебувати хтось, хто не дозволяв би їм замикатися в собі, особливо коли їх осягають невдачі. Постійно перебувати поруч, але не бути настирливим ... А це не завжди легко.