Значення імені «Цецилія»

Значення імені: Цецилія від латинського - Сліпий.

Похідні: Цецилія, Циля, Ція, Лія.

Колір: Блакитний.

Основні риси: Сприйнятливість, моральність, інтелект, активність.

Тотемна рослина: Морква.

Тотемна тварина: Білка.

Знак: Стрілець.

Тип: Щоб зрозуміти їх характер, потрібно порівняти цих жінок з їх покровителем - білкою, яка збирає ягоди, гриби, горіхи і заготовлює їх на зиму. Їй необхідно почуття безпеки, вона завжди завбачлива і завдяки цьому домагається успіху.

Психіка: Інтроверти, не піддаються впливу інших людей. Однак не слід думати, що вони ховаються у своєму дуплі від навколишнього життя, хоча і знаходять у ньому так необхідний їм комфорт. Вони обмірковують там свої подальші плани і дії.

Воля: Тверда і нагадує їх тотем - морква, яка накопичує сили під землею, а назовні висовує тільки хвостик.

Збуджуваність: Їх особистість забарвлена ​​чарівною вразливістю.

Швидкість реакції: У цих жінок дух протиріччя. Невдачі переживають важко, іноді вибухають гнівом, але незабаром знову вживають подорож до тієї ж мети. Чи не самовпевнені і не самовпевнені, часто просто несміливі.

Поле діяльності: Цецилія робить все відповідно до задуманого і встановленим планом. Ретельно вибирають собі професію, навчальний заклад і наполегливо рухаються до мети. Їм подобаються важкі і небезпечні професії, що вимагають ризику. Наприклад, можуть стати льотчиці.

Інтуїція: передчуття майбутньої, іноді у них бувають дивовижні бачення на цей рахунок, проте не завжди можуть використовувати це з вигодою для себе.

Інтелект: Вони люблять покритикувати інших, але без сарказму і умислу.

Сприйнятливість: Дуже сприйнятливі, але не люблять проявів почуттів.

Моральність: Строго дотримуються всіх моральних норм і правил, вірність - їх відмінна риса.

Здоров'я: Їм слід побоюватися нещасних випадків, які можуть призвести до перелому кісток. Схильні до інфекційних захворювань. Слабкий орган - печінку.

Сексуальність: Часто створюється враження, що життя громадська, професійна повністю затьмарює їх особисте життя. Їх сексуальність проявляється за умови абсолютної довіри до партнера, дуже бояться його зради.

Активність: Надзвичайно діяльні. Вибирають собі щирих друзів, але якщо хтось із них виявиться непорядним, здатні мстити.

Товариськість: Не слід вторгатися вих королівство або заскакувати до них на вогник в позаурочний час. Чоловіки, можете запросити їх на вечерю, але без таємного наміру - вони бачать вас наскрізь.

Характеристика імені: Відноситься до того типу людей, для яких борг понад усе. Вона не здатна на зраду, сповідує дуже строгу мораль, вельми вимоглива до друзів і близьким, ніколи не пробачить зради і, якщо випаде нагода, помститься. Свою надмірну чутливість і емоційність ретельно приховує.

Цецилія розумна, кмітлива, вміє прораховувати ситуацію на кілька ходів вперед і тому домагається успіху.

Висновок: Не вимагайте від цих жінок більше, ніж вони можуть вам дати, і пам'ятайте, що Цецилія ніколи не залишить громадську, професійну діяльність заради домашнього рабства.