Значення імені «Цвєтана»

Болгарське ім'я, квітуча. У грудному віці - неспокійна дитина, особливо груднева, її ні на хвилину не можна залишити одну. Вимагає підвищеної уваги дорослих, не терпить самотності. До восьми-дев'яти місяців стає спокійнішою, відволікається на дослідження все нових і нових предметів, її тепер легше чимось відволікти. До всіх йде на руки, нічого не боїться. Дуже любить спілкуватися з батьками. Дівчинку слід оберігати від застуди, вона схильна захворюванню на фарингіт, бронхіт. Зростає Цвєтана дуже допитливою, всім цікавиться, має слабкість до всього прекрасного. Слід звернути на це увагу батьків, уважно поспостерігати за нею, дати можливість розвинутися її здібностям і нахилам. Вона любить малювати, і в неї це добре виходить;

Дитина дуже музикальний, любить цирк, ляльковий театр. З першого класу їй непогано б зайнятися художньою гімнастикою. У школі вона більше дружить з дівчатками, ніж з хлопчиками. Дуже чуйна, завжди відгукується на заклик про допомогу. Авторитетна у однолітків. Липнева Цвєтана - тиха, нерішуча дівчинка, любить займатися рукоділлям, домувальниця. Рано починає подобатися хлопцям, але дуже сором'язлива. Така Цвєтана, і подорослішавши, залишається занадто спокійною, нерішучої і боязкою. Їй важко приймати рішення самостійно, тому вона завжди шукає підтримку у батьків, заводить дружбу з більш жвавими дівчатами. У роботі може бути тільки виконавцем, не в змозі обходитися без чітких вказівок керівника. Зимова Цвєтана - добра і чуйна, але більш рішуча, навіть проявляє твердість у характері, впертість і наполегливість у досягненні мети. У неї багато подруг і друзів серед чоловіків. Вона щиро прив'язується до всіх, насилу переносить розчарування. Вона безкорислива, надійна в дружніх відносинах. Зовсім не образлива, легко прощає друзям їхні недоліки, незлопам'ятна. У неї багато шанувальників, і їй важко вибрати одного з них. Їй не хочеться ображати інших відмовою, тому її любов потрібно завойовувати.

Заміж Цвєтана виходить, як правило, вдало, і розлучення у неї буває вкрай рідко: вона вміє створити затишок у домі, чоловік пишається її кулінарними здібностями, гостинністю і щедрою натурою. Часто запрошує в будинок друзів, які обожнюють Цветану і заздрять її чоловікові. Цвєтана охайна, добра господиня. Але найбільше чоловік цінує в ній неабияке почуття гумору: вона вміє розповідати смішні історії, прибрехавши так, що ніхто і не помітить.

Цвєтана вірна дружина, ніжна і турботлива мати. Єдина риса її характеру, з якою дружину доведеться миритися, - це те, що вона обожнює часто переставляти меблі. Особливо якщо у неї поганий настрій, вона обов'язково повинна зробити перестановку в будинку. Чоловік, прийшовши з роботи, може довго шукати свої речі на звичних місцях і не знайти; годі й шукати своїх старих і улюблених тапочок - замість них стоятимуть нові і незручні, але сперечатися з Цвєтаною, влаштовувати їй скандали марно. Вона і наступного разу все одно зробить по-своєму. У Цвєтаєв добре розвинена інтуїція, якої вона завжди користується; хороша пам'ять. Вона горда і незалежна, не любить позичати небудь, не обтяжує близьких своїми проханнями. Якщо їй хтось сподобався, вона може сама проявити ініціативу і познайомитися з приємним їй людиною, навіть якщо це чоловік, до якого у неї не простий інтерес. Але стосується це тільки зимової та осінньої Цветан.

Літні не здатні на такі вчинки. Весняні - романтичні, замислені, люблять мистецтво, добре в ньому розбираються. Спілкуванню з людьми мало надають значення. Добре почуваються на самоті, серед улюблених книг, дорогих серцю речей, своїх захоплень. В інтимних відносинах Цвєтана досить темпераментна. Найсексуальніша - зимова Цвєтана, особливо - груднева. Літня ж - більш помірна в своїх сексуальних фантазіях і вимогах. Але поговорити про секс Цвєтана любить, може розпитувати подруг, радитися з ними.

Цвєтана рідко про кого-небудь погано відгукується, вона любить всіх.