Значення імені «Варвара»

Значення, походження: Ім'я Варвара - жіноча форма імені Варвар (разг. Варвар) від грецького слова «Барбарос» - іноземець. Початковий сенс слова «Барбарос» - говорить не по-грецьки - близький до росіян словами «Тарабара», «торохтійка» - базікає незрозуміло.

Ім'я означає: іноземка, варварка, дикунка, з варягів, жорстока. Пориви волі і невгамовна сила, здатна зрушити гори і знищити перешкоди, звучать в цьому імені.

Іменини: 11 січня, 7 березня, 18 липня, 17 грудня

Зодіак імені: Стрілець.

Планета: Юпітер.

Колір імені: Багряний, жовтий, поєднання буро-зеленого з червоно-цегляним.

Камінь-талісман: Рубін.

Рослина: Граб, нарцис, орхідея.

Тварина: Альбатрос, тріска.

Основні риси: Товариськість, сприйнятливість, збудливість, войовничий дух, напористість.

Тип: Величава, відразу звертає на себе увагу. Зайве вразлива. У неї вроджене почуття прекрасного. Схильна до ліні, повільна. Як і її квітка орхідея, потребує сонце і теплі.

Ім'я та характер: Варвара скромна, поступлива, працелюбна, але трохи нерішуча. Втім, взявшись за якусь справу, особливо якщо щиро їм захопиться, вона вже не зупиниться. Розважлива і замкнута. Свої образи тримає при собі. Побоюється, захищаючи себе, образити іншого.

Варвара - досконале істота, «гордість королівства» ... Однак не можна дозволяти цієї малятку грати в сім'ї роль принцеси. Дівчинка Варя - добрий, скромний, усміхнений дитина. Найбільше вона схожа на батька й успадковує багато в чому не тільки його зовнішність, але й риси характеру. Це «варвар», що йде до справедливості, до добра, до світла - хоча й з тих, хто м'яко стелить, так жорстко спати.

Психіка: Добре відчуває себе тільки у власному вигаданому світі, де мріє про коштовності, палацах і пишних прийомах, що мимоволі змушує її постійно брехати.

Інтуїція: Служить життєвим планам Варвари, хоча вона трохи інтриганка.

Інтелект: Синтетичний тип мислення. Хапається за ціле і не обтяжує себе частковостями. Цікава, як кішка, балакуча. Має хорошу зоровою пам'яттю.

Моральність: Було б дивно, якби подібна натура не пішла б на деякі компроміси зі своєю совістю.

Здоров'я: Не дуже гарне. Трапляються невеликі нездужання нервового характеру. Слабкі органи - підшлункова залоза, нирки, кишечник, хребет. Рекомендуються щоденні двогодинні прогулянки.

Сексуальність: Це жінка-дівчинка, жінка-квітка, яка хвилює, захоплює, доводить до відчаю своїх шанувальників, до тих пір поки не зустріне на своєму шляху чоловіка-батька, якого не відлякають її витівки. Хоча, хто знає - чи надовго? Її енергія відверта, вірна і матеріально глибока.

Варвара витримана, однак дається їй це насилу. «Літня» Варвара вміє подати себе у вигідному світлі, одягається зі смаком. Образлива і вимоглива.

Варвара - влюблива, але у відносинах з чоловіками проявляє зайву боязкість.

Шлюб: Домувальниця, непогана господиня. Судженого вибирає прискіпливо. Проте перший шлюб не завжди буває вдалим.

Сприятливі союзи: Олександр Олексій, Борис, Володимир Георгій, Михайло Петро та Федір.

Несприятливі союзи: Андрій Олег Семен Іван Єгор Євген.

Захоплення: Час любить проводити в сімейному колі і з небажанням бере участь у вечірках з малознайомими людьми. Вміє створити вдома комфортну обстановку. Захоплюється спортом.

Поле діяльності: Цікавиться всім, що пов'язано з прекрасним. Дуже незалежна. Не любить вставати рано і відправлятися на службу. Може бути художницею, натурницею, манекенницею, медсестрою, педагогом, бібліотекарем, бухгалтером, продавцем.

Бізнес: Почавши яку-небудь справу, неквапливо доводить його до кінця. Нелагідність, з більшістю часто не згодна.

Знаменитості: Зарудна, Зелінська, Массалітінова, Паніна, Рижова, Стенвік.

З історії: Княжна Варвара (XII в. ), Дочка візантійського імператора Олексія Комніна вийшла заміж за російського князя Михайла Ізяславовича і перевезла мо-щі святої великомучениці Варвари із Константинополя до Києва, де вони і нині спочивають у Володимирському соборі.