Значення імені «Віра»

«Її натура відрізняється чесністю, і чесність, крім того, є перша заповідь Віри ...»

П.

Флоренський

Походження: Ім'я Віра - російський переклад з грецького імені Пістіда («Пістіс» - віра); латинське слово «Верус» родинно старослов'янського слова «віра». Ім'я Віра означає: віра, вірування, істина.

Значення: Віра - ім'я жінки замкнутої, поглибленої в себе, з суперечливим і складним характером. При емоційному сприйнятті відчуваються риси надійності, грунтовності і стійкості. Це ім'я досить поширене. Ще недавно його давали двадцяти з тисячі дівчаток.

Іменини: 26 лютого, 14 червня, 30 вересня, 14 жовтня, 31 грудня

Зодіак імені: Ваги.

Планета: Сатурн.

Колір імені: Сірий, темно-синій, смарагдово-зелений і червоний (зелений яскравіше і інтенсивніше).

Камінь-талісман: Берил.

Рослина: Клен, верес.

Тварина: Муравей.

Основні риси: Старанна, цінує порядок, що допомагає, правдива.

Тип: Розумна, прихильна, тепла.

Ім'я та характер: Віра - вельми розважливе, врівноважене, логічне і практичне істота! Вона дуже кмітлива і конкретна. Прекрасно знає, чого хоче від життя - і ніколи не упустить свого. Абсолютно чужа фантазій та мрій. Віру відрізняє добрий характер. Вона не здатна на жорстокі вчинки. Спокійна і незворушна. Її майже неможливо чимось захопити, а вже всерйоз і надовго - затія безнадійна. Її характер знаходить опору в істині і суті, на яких грунтується світ. У дитинстві Віра - врівноважена дівчинка з логічним складом розуму. Любить самі різні дрібнички. І всі непотрібні в будинку вещички, зрештою, виявляються в її іграшках. Уникає гучних компаній. Чи не вередує. Навчається старанно, охоче доглядає за молодшими в сім'ї. Близьких подруг у Віри небагато. Вона довірлива. Про близьких думає більше, ніж про себе, тому удари долі часто обрушуються на неї. Цілісність до однозначності і глибина, внутрішня воля і впевненість почуттів створюють завзятий і навіть кілька фатальний образ цієї жінки. Однак вона живе з почуттям неповноти життєвих сприйнять. Підкорити її серце легше фундаментальністю намірів, ніж пристрасними обіцянками, що мають наліт авантюризму.

Психіка: Незважаючи на успіхи в справах, Віра все ж таки дещо закомплексована, невпевнена в собі. Часом буває навіть підозріла і недовірлива. Швидше за все, це зворотний бік зовнішньої самовпевненості. Наодинці Віра глибоко переживає те, що трапилося, але якщо навіть вона не права, ніколи не розкаюється. Часом вона впадає в стан глибокої пригніченості, немов тужить за коханій людині. Але таємницю душі Віра рідко відкриває іншим.

Інтуїція: Рідко виходить за межі середнього рівня.

Віра сприймає розхожі думки і стереотипи, слід їм у повсякденному житті, але частиною її натури вони не стають.

Інтелект: Середній. У Віри добре організований практичний розум. Вона вдумливо, змістовна, здатна тверезо оцінити обстановку. У конкретних справах проявляє кмітливість.

Моральність: Моральність і мораль у Віри бувають подвійні, але в сенсі, протилежному загальноприйнятому. На словах вона дозволяє собі все. Проте природна стриманість і охайність охороняють її від багатьох спокус і бід, пов'язаних з сильними пристрастями і запаморочливими пригодами. І охороняють надійно, іноді навіть занадто.

Здоров'я: Схильна раптовим ударам долі. Не відчуває перевтоми від надлишку еротичних імпульсів.

Сексуальність: Звичайний чоловік, що вступає з Вірою в зв'язок, не здатний її зрозуміти. Бажаючи переконатися в своїй привабливості, вона міняє партнерів.

Віра прагне близькості, ласки, доброти, тепла. Від неї не варто, чекати бурхливих пристрастей і екзальтації. Вона створена для ласки і ніжності. І це додає близькості з нею неповторне відчуття тепла і спокою. Їй доставляє величезну радість, що вона здатна завдати насолоди чоловіка.

Віра не погодиться на рай з милим в курені. Віддає перевагу реальним речам на землі. Їй найбільше підходять Володимир Ігор Олександр Євген, Борис, Єгор і Савелій.

Шлюб: Віра, як правило, виходить заміж пізно і особливої ​​палкістю в любові не відрізняється. Чоловіка вибирає серед чоловіків більш старшого віку. Найчастіше має одну дитину, але віддає йому всю себе. Зі свекрухою відносини нормальні. Згодом Віра завойовує до себе розташування всіх родичів чоловіка.

Сприятливі союзи: з Олександром, Володимиром, Єгором, Євгенієм, Захаром, Михайлом, Павлом або Яковом.

Несприятливі союзи: з Анатолієм, В'ячеславом, Владиславом, Олегом або Філіпом.

Захоплення: Смачно готує, дбайливо ставиться до чоловіка. Однак приречена на тугу за єдиному партнеру - ідеальному, якого шукає все життя. Тягнеться до піднесеного.

Поле діяльності: У Віри є музичні здібності - вона може добре грати на якомусь музичному інструменті. Але вибір професії досить широкий - актриса, скульптор, педагог, інженер, біолог. Однак Віра рідко захоплюється своєю роботою. Її професійна діяльність - часто просто, засіб заробити на життя.

Бізнес: В роботі Віра спокійна, якщо не сказати флегматично. Працювати любить і ніколи не гарячкує в разі невдачі. Однак любить, щоб у суперечці за нею залишалося останнє слово. Має конкретні цілі, прагне досягти їх. Діловитість і цілеспрямованість переважають у ній над емоційним і сентиментальним початком. Задуми Віри земні, завзятості їй не позичати. Тому її мрії часто збуваються. Несподівана радість - її часта гостя.

Знаменитості: Алентова, Васильєва, Волошина, Глаголєва, Інбер, Комиссаржевская, Красноглядова, Марецька, Менчик, Мухіна, Рілля, Сотникова, Фігнер, Шершньова.

З історії: Віра Холодна (1893-1919) була однією з перших актрис російського «Великого Німого», легендою зароджується кінематографа. У 1914 г. почала вона роботу в кіно як статистка. Після виконання ролі Олени у фільмі «Пісня торжествуючої любові» (1915 г. ) Стала однією з найпопулярніших актрис дореволюційного кіно.

Віра Холодна була надзвичайно гарна собою. Вона грала головним чином у салонних драмах і мелодрамах, створюючи чарівні ліричні образи красивої, сумної жінки, обдуреною або незрозумілою. Її обожнювали, носили на руках, обсипали квітами. У 1919 г. , Рятуючись від більшовиків, поїхала в Одесу, де і померла від «іспанки».