Значення імені «Віта»

Жіноча форма імені Віталій в перекладі з латинської означає «життєва». Смілива, рішуча і при цьому чарівна, м'яка в спілкуванні.

Віталія самолюбні, і знає, чого хоче від життя. Вона прагне бути несхожою на оточуючих, але завжди шукає ідеал для наслідування. Правда, зазвичай вона його не знаходить, і замикається в собі.

Віталія вміє опанувати ситуацією і підпорядкувати її своїм бажанням. Прагне міцно влаштуватися в житті. Вона занадто довірлива, її легко обдурити. Звістка про обман викликає бурхливу реакцію і невтішне горе. Жінка з цим ім'ям не використовує типові жіночі хитрощі і хитрощі для утримання біля себе чоловіка. Заміж вона виходить рано. Економна і дбайлива господиня, віддана дружина, дбайлива мати. Але при цьому Віталія ніколи не стане звалювати на себе всі домашні турботи, а влаштує все так, щоб порівну розділити їх з чоловіком. Її обранцем буде не ровесник, а більш зрілий, успішна в житті чоловік.

Віталія рідко знаходить спільну мову зі свекрухою. Вона впевнена в собі, енергійна і рішуча, воліє чоловіче товариство жіночому.

Віталія завжди прагне бути лідером, особливо в жіночому колективі, і тягоеет до «чоловічим» професіям.