Значення імені «Ядвіга»

Значення імені: Ім'я Ядвіга древнегерманского походження, означає: багата войовниця.

Колір: Зелений.

Основні риси: Воля - збудливість - швидкість реакції.

Тотемна рослина: Тютюн.

Тотемна тварина: Поштовий голуб.

Знак: Ваги.

Тип: Загалом відносяться до типу холериків,

Мають швидкою реакцією. Дуже рухливі, не можуть всидіти на місці, звідси порівняння з поштовим голубом.

Психіка: У житті з ними нелегко. Настрій змінюється швидко - від нестримних веселощів до глибокої депресії. Слід постійно приділяти їм увагу, інакше вони самі займуться вами ... а це набагато гірше. За характером вони інтроверти, занурені у свій внутрішній маленький світ. Виглядають занадто самовпевненими, але часто це тільки зовнішнє враження.

Воля: Чи не здатні на рішучі дії.

Збуджуваність: Сильна, навіть занадто. Потрібно багато зусиль, щоб заспокоїти їх, якщо вони рознервувався.

Швидкість реакції: Ядвіга реагують бурхливо, діє імпульсивно.

Активність: Може бути приголомшуючою, але може бути і спокійною. Рідні повинні контролювати таких дівчат, але так, щоб у тих не виникло відчуття, що за ними стежать.

Інтуїція: Обдаровані дивовижною інтуїцією, неспокійною, рухомий і непостійною, як дим сигарети.

Інтелект: Чи здатні синтезувати, швидко все схоплюють, всі розуміють, але часто грузнуть у дрібницях, які не люблять і відкидають. Мають гарну пам'ять, але запам'ятовують тільки цікавить їх. З дитинства їх потрібно привчати до дисципліни.

Сприйнятливість: Дуже нервові. Сьогодні сповнені радості, завтра впадають у відчай. Схильні до гри в почуття, щоб маніпулювати оточуючими. Люблять, щоб навколо них були приятелі, але дуже часто міняють їх. Поразки приводять їх у відчай, яке швидко проходить.

Моральність: Тонко відчувають моральні принципи, але не раз змінюють їм, не знаходячи задоволення в зробленому. Деякий моральний опортунізм іноді приводить їх до бурхливих пригодам.

Здоров'я: В цілому гарне, але часто власна безпечність приводить їх до нещасних випадків. Особливо обережно потрібно водити автомобіль. Часті переломи ніг. Слід звернути увагу на нирки.

Сексуальність: Часто занадто поспішно приймають рішення. Між їх активністю і інерцією оточуючих їх людей - занадто велика дистанція.

Поле діяльності: Ядвіга може бути стюардесою і журналісткою, торговими представницями.

Товариськість: Їхній будинок може бути повний приятелів.

Характеристика імені: Ядя зростає неспокійним хворобливою дитиною. Батьки намагаються долучити її до спорту, але з цього, як правило, нічого не виходить. Та й відносини з батьками у дівчинки не з найкращих, особливо важко знайти їй спільну мову з матір'ю. Проблем з навчанням у Ядвіги немає. Вона наполеглива, уперта, кілька жестковата і в школі дружить переважно з хлопчиками. Прагнення до лідерства у неї помітно з дитинства. Ставши дорослою, вона так само намагається верховодити всіма. Їй важко догодити, можливо, тому життя Ядвіги не усипане трояндами. Її чомусь усюди підстерігають всілякі складності і невдачі. Заміж нерідко виходить двічі. Незважаючи на всі життєві негаразди, Ядвіга оптимістка і зрештою досягає певного положення в суспільстві. І домагається його виключно власною працею. Серед жінок із цим ім'ям багато віруючих.

Ядвіга товариська, дуже швидко сходиться з незнайомими людьми, хоча за вдачею своєю недовірлива, і не менш швидко і легко може обірвати всі відносини. Вона чуттєва і завжди оточена шанувальниками. Любить тривалі відрядження, захоплюється читанням, чаю краще каву. Смачно готує, особливо вдаються їй кондитерські вироби. Шансів отримати вірного, надійного і люблячого чоловіка у неї найбільше з Антоном, Ігорем, Казимиром, Михайлом, Адольфом, Петром, Семеном, Емілем, Сергієм; з Рудольфом, Миколою, Анатолієм, Володимиром, Клементом, Леонтієм, Євдокимов - їх замало.

Висновок: Ці «поштові голуби» ведуть дуже інтенсивну, а іноді і бурхливу сімейне життя. Але в їх суспільстві важко скучити, тим більше що вони дуже привабливі.