Значення імені «Яна»

Від давньоєврейського - милість Божа В дитинстві вперта, може в будь-який момент влаштувати істерику, вимагаючи купити їй щось, не чує ніяких пояснень. Любить похвалитися перед однолітками модним платтячком, породистим щеням, дорогою іграшкою. Кілька зарозуміла. У школі вчиться посередньо, із працею прокидається вранці, довго одягається. Рано закохується, але намагається не показати свого почуття, тримається недоступно.

Яна - улюблениця батька, вона розпещена його увагою і в майбутньому чоловікові намагається побачити таке ж поклоніння. Її поведінка - це поведінка маленької примхливої ​​дівчинки, за якою потрібно постійно доглядати і потурати всім її примхам. Рідкісний чоловік витримає таке, тим більше, якщо він ревнивий.

Яна обожнює чоловіче товариство, прекрасно розбирається в психології чоловіків, маніпулює ними, можна сказати, одним рухом брів. Характерні для неї театральність, манірність, емоційність дозволяють майже завжди домагатися свого - як у відносинах з чоловіками, так і в усьому іншому. Не шкодує грошей на вбрання та косметику, приваблива. У необхідних випадках стає чарівною, м'якою, доброзичливою, що відразу розташовує до неї людей. Зі свекрухою нерідко не уживаються - та не відчуває великого задоволення від того, що син перебуває під каблуком у невістки і терпить її капризи. Дитину Яна зазвичай заводить одного, дуже любить і балує його. Ревнива. Чоловік, незважаючи на безсумнівні складності Яніна характеру, сімейним життям, як правило, задоволений.

Сексуальність імені Яна Яна надзвичайно еротична і нестримно прагне до почуттєвого насолоди. Проте їй здається, що її жадання - це слабкість, яку бачить чоловік, а їй не хочеться зізнаватися йому ні в яких слабкостях. Вона витрачає багато зусиль, щоб виглядати сильною і самостійною. Їй подобається маніпулювати чоловіками, іноді вона намагається розігрувати роль матері по відношенню до них - Яні взагалі притаманні театральність, деяка манірність. Але вона легко збудлива, пристрасть може буквально захльостує її, і, намагаючись приховати її, вона починає зображати маленьку невинну дівчинку, яку опановує невоздержанний чоловік. Від такого облуди вона відчуває особливе еротичне задоволення. Після близькості вона спробує не зустрічатись більше з партнером, а якщо це неможливо, стає з ним капризною і дратівливою. Але якщо їй попадається тактовний і терплячий чоловік, здатний подбати про повне задоволення її бажань, обидва отримують від близькості велику насолоду. Зимова Яна любить чоловіче товариство, обожнює атмосферу захопленості, поклоніння, якщо покладе око на чоловіка - доб'ється свого. Їй складно догодити, вона вимагає довгих залицянь, компліментів, пояснень в любові, перш ніж погодитися на інтимну близькість. У сексі винахідлива.

Яна ревнива, підозріла, отримавши докази невірності чоловіка, розлучатися не буде, але вдача свій йому покаже. Чоловіка любить тримати в руках.