Значення імені «Яніта»

Давньоєврейське - Мілован богом. Ім'я, що зустрічається у поляків, росіян, прибалтів. Воно складно вимовляється - глухо, твердо. Їм краще називати дівчаток, які народилися влітку, але ні в якому разі не взимку. Характер у Яніта емоційний, вона наполеглива, егоїстична. Часто вередує. У ранньому дитинстві нерідко хворіє респіраторними захворюваннями. У школі дуже весела, добре вміє орієнтуватися, займається спортом - плаванням. Хоче бути лідером. У них досить істеричний, нестійкий характер - від матері. Можуть прийти зі школи, всі покидати і піти гуляти.

Яніта буває складно, коли хтось щось робить не так, як їм хотілося б;

Вони не самокритичні. Доросла стає спокійнішою. Яніта не люблять ні з ким радитися, навіть з батьками, воліючи все робити самостійно.

У шлюбі везе тільки річним, у зимових буває їх два. У літніх народжуються хлопчики, у зимових - дівчинки. У осінніх союзи важкі, але вони терплячі.

Працюють у різних сферах трудової діяльності: бухгалтерами, закрійниками, артистами драмтеатрів, продавцями, інженерами, на телебаченні - режисерами, художниками, тренерами, займаються бізнесом, водіями тролейбусів. Зимові тринькають гроші, проте не люблять займати їх. Яніта чарівна і користується успіхом у своїх однолітків. Любить тварин і поглинає у великих кількостях солодощі. Вона допитлива, жартівниця, чуйна до людей; любить роз'їжджати по відрядженнях і заводити нові знайомства. Одяг люблять вони надягати яскраву і бути у всіх на виду. Хто б що не говорив їй, вона все робить по-своєму і через це нерідко страждає. Це стосується тільки літніх.