Значення імені «Ярослава»

Значення імені: Ярослава зі слов'янського - «сонячна слава».

Характеристика імені: У ранньому дитинстві схильна до захворювання бронхітом. Потрібно постаратися якомога Довше годувати її грудним молоком, оскільки у неї порушений шлунково-кишковий тракт, часто турбує шлунок.

Вереснева Ярослава: чи не примхлива, добродушна, зростає сміливою дівчинкою, до незнайомих йде на руки. Швидко звикає до нових людей, усміхнена. Рано вчиться ходити, але говорити починає трохи пізніше однолітків, і не тому, що не може, - вона спостережлива і небагатослівна, воліє вивчати відбувається мовчки. Розвивається швидко, схоплює усе на льоту. Спокійна, годинами грає з подругами, якщо нікого поруч немає, але з таким же успіхом і одна. Охоче ​​навчається в школі. Має багато друзів, любить читати, віддає перевагу казкам Пушкіна, Андерсена, братів Грімм. Віддає перевагу рухливі, а пізніше командні ігри: волейбол, футбол, і не тільки як вболівальниця, сама грає з хлопчиськами нарівні. Захоплюється і інтелектуальними іграми, охоче розгадує шаради, кросворди. Характер успадковує від матері. Така ж уперта, переконати її і чим-небудь важко. Потребує допомоги батьків, не слід їй відмовляти в цьому, будьте завжди поруч з нею, не залишайте її наодинці, допомагайте порадами. Ваша дочка не переносить внутрішньої самотності, сварок з рідними і друзями. Вона дуже товариська, допитлива.

Багато що в характері Ярослави від батька: непримиренність до брехні, боягузтва, зрадництва. Дорослішаючи, рано починає проявляти інтерес до господарства: готує, прибирає, ходить за покупками. Самостійна, за нею не потрібен особливий контроль. Вибравши професію, сама вступає до вузу; успішно закінчує його і домагається успіху в своїй спеціальності.

Ярослава весела, життєрадісна і життєлюбна. Вміє поводитися з грошима, не витратить зайвого, знає, як вигідно їх вкласти. Розумна, прониклива. Інколи не проти поговорити. У неї розвинене почуття гумору. Критику на свою адресу сприймає гостро, може образитися. Це - талановита, яскрава особистість. Привертає до себе увагу не помітною одягом, хоча вміє одягатися зі смаком, а внутрішнім змістом. Самовпевнена, знає собі ціну. Любить розваги, цікаві зустрічі, прагне бути в центрі уваги. Вислуховує поради друзів, але надходить завжди по-своєму.

«Груднева» Ярослава: надто чутлива і сприйнятлива. Вона може плакати, коли залишається одна в будинку, її терзає страх самотності. Але в кімнаті, повній гостей, спокійно засне. Найкраще їй в колективі. Її невичерпний ентузіазм, величезний оптимізм залучає до неї людей. Але з ким дружити, вибирає сама. Важко переживає втрату друзів, важко переносить поразки і невдачі. Але не опускає руки, навпаки, бореться до останнього, а потім знову береться за нову справу. Здатна визнати свої помилки. Їй властиві природжені чесність, справедливість, що вона зберігає і в зрілому віці. Їй подобається робити подарунки, сюрпризи.

«Жовтнева»: спортивна дівчина, конкуренція в змаганнях для неї привабливий стимул. Любить тварин, тому можливо, що вибере кінний спорт. Охоче ​​дивиться фільми про тварин, має багато літератури про них. З навчанням проблем немає, ще й друзям допоможе. Викривши когось в несправедливості і в брехні, втрачає до нього повагу і всякий інтерес.

«Липнева»: вельми вразлива, що ретельно приховує від оточуючих. Вважає цю рису слабкістю. Мріє створити сім'ю, яка дала б їй відчуття стабільності та впевненості. Хороша господиня, домувальниця і дуже гостинна. Дуже ревнива, тому завжди поруч з чоловіком. З чоловіком їй у житті везе. Лідер в сім'ї вона.

Ярослава ужівчівие, чудово ладнає зі свекрухою, легко знаходить з нею спільну мову, намагається їй допомогти в усьому.

«Зимова» Ярослава: справедлива, наполеглива, уперта, цілеспрямована.

«Осіння»: розважлива, дбайливий, хороший фінансист. Ім'я підходить до батькові: Олександрівна, Олексіївна, Борисівна, Вікторівна, Михайлівна, Сергіївна.

«Літня»: натура широка; життєрадісна, володіє іскрометним гумором, спритна і кмітлива.

«Весняна» Ярослава: мрійлива, сентиментальна, вразлива, Хороша актриса, чим часто користується. Ім'я підходить до батькові: Ігорівна, Павлівна, Дмитрівна, Олегівна, Денисівна, Едуардівна, Володимирівна, Львівна, Леонтіївна.