Значення імені «Юдита»

Особистість Юдіти: Сильні жінки.

Колір: Блакитний.

Основні риси: Воля, активність, здоров'я.

Тотемна рослина: Тюльпан.

Тотемна тварина: Жайворонок.

Знак: Стрілець.

Тип: Ці жінки сильні, як сама природа. Мають трохи чоловічим характером. Стартують, як стріла або жайворонок. Вони холерики, тому їх краще не дражнити.

Психіка: Їм подобається контакт з навколишнім світом, але вони абсолютно не піддаються впливу.

Воля: Дуже вимогливі як до себе, так і до оточуючих. Часто хочеться, щоб вони були більш терпимими.

Збуджуваність: Нерідко бувають неспокійними, що іноді псує навіть найкращі їхні пориви.

Швидкість реакції: Ці жінки відповідають на атаки так бурхливо, що ви можете не встояти на ногах. Їхні чоловіки повинні з цим змиритися ... втім, як і родичі!

Поле діяльності: Незвичайно працелюбні, завжди домагаються своєї мети. Сфера їх діяльності вельми обширна: вони стають лікарями, фармацевтами, захоплюються точними науками, мовами. Серед них є агрономи, навіть господині барів та кафе. Всі вони від природи вихователі та вчителі та в будь-якій роботі прагнуть повчати.

Інтуїція: Не хочуть навіть чути про неї, вважаючи її несумісною з інтелектом і здоровим глуздом.

Сприйнятливість: Ці жінки воліють почекати, поки інші не зроблять перший крок.

Моральність: Власні моральні принципи Юдіти залежать від підвалин її оточення.

Здоров'я: Схильні до повноти, тому їм необхідно стежити за дієтою. Повинні займатися плаванням, загартовуванням, проводити відпустку на море, оскільки їм потрібно йод. Слабкі органи - шлунок і статеві органи.

Сексуальність: Для них це насамперед насолода, як добре жити і смачно їсти. По відношенню до чоловіків проявляють певну агресивність. У дитинстві тримаються ближче до батька, ніж до матері. Виростаючи, не піддаються поривам чуттєвості, ними керує розрахунок. Величезне значення надають узам шлюбу. Не люблять інших жінок.

Активність: Своїх колег по роботі вважають супротивниками, навіть ворогами, але, якщо необхідно, можуть стримати свою агресивність.

Товариськість: Юдита дружелюбна, поки це не суперечить її інтересам.

Висновок: Це не ті жінки, поруч з якими легко жити, але вони так завзято рухаються до мети, володіють такою працездатністю і так прагнуть добра, що перед ними не гріх схилити голову. Що і роблять зрештою деякі чоловіки ... Єдина порада останнім - остерігатися їх гніву!