Значення імені «Юліана»

Юліана - ім'я латинського походження, близька форма імені Юлія жіноча форма чоловічого імені Юліанус (Юліан). Ім'я поширилося в Європі завдяки шануванню святий Юліани з Люттихе (Німеччина, XII-XIII ст. Ім'я поширене в багатьох країнах світу і на сьогоднішній день вибирається часто. Юліана - заводна, емоційна натура. Вона збудлива і часто буває невгамовної. З самого дитинства Юліану відрізняє рідкісне впертість. Намагатися переконати її в чому-небудь - даремна затія.

Юліана часто буває талановита. У неї непогані артистичні і музичні здібності.

Юліана товариська, дружелюбна, чи не уразлива і не мстива. Її невгамовна енергія може допомогти їй досягти хороших професійних результатів. Щоб відчувати себе задоволеною життям, Юліані необхідна улюблена, цікава робота, якою вона із задоволенням себе присвячує. Юліана дуже вимоглива до майбутнього обранця. Вона зупинить свій вибір лише на те, хто буде відповідати її ідеалу. Юліані подобаються сильні, самостійні, надійні чоловіки, не позбавлені почуття гумору. Вона непогано впорається з домашнім господарством, але задовольнятися лише цим навряд чи буде. Одноманітне життя викликають у неї апатію, депресію і дратівливість. Першим і головним винуватцем цього вона буде вважати чоловіка, що, природно, відіб'ється на їхніх стосунках. І тоді Юліана почне шукати виходи на свободу, яка для неї грає велику роль в житті.

Юліана не переносить відчуття замкнутості і залежності. Найкраще дозволити їй самій керувати своїм життям і своїми емоціями. Вона буде вірна тому, хто поважає її як особистість.