Значення імені «Юстина»

Латинське - справедлива Веселий, життєрадісний дитина з раннього дитинства. У грудному віці її слід оберігати від застуд, вона схильна захворювання бронхітом. Дівчинка дуже смілива, рано починає ходити, обстежує всі куточки будинку, що завдає чимало клопоту батькам. Груднева Юстина дуже емоційна, і батькам слід щадити її нервову систему. Охоче ​​йде на контакт з незнайомими людьми, обожнює тварин, не боїться великих собак.

У школі Юстина не дуже добре вчиться, і не тому, що нездатна: так, вона непосидючість, зате старанна, обов'язкова.

Юстина музична, музична грамота їй дається легко, має гарний слух, почуттям ритму. Акуратно і завжди виконує домашні завдання, але так як у школі на уроці не все сприймає через неуважність, то вище четвірки рідко отримує оцінки. У зрілому віці непосидючість Юстини не заважає їй бути хорошим працівником, вона вміє взяти себе в руки і зробити все, що від неї вимагається.

Юстина не вміє крокувати по головах інших, якщо її хтось стане відштовхувати, щоб самому зайняти якесь місце, вона спокійно піде убік. Честолюбство змушує її просуватися службовими сходами швидше, ніж її колегам. Користується повагою колег, нерідко вислуховує похвалу від начальства. Але в принципових питаннях наполеглива і при бажанні вміє досягти мети. Юстина користується великим успіхом у чоловіків і в молодості часто змінює шанувальників. До заміжжя має чимало сексуальних партнерів, дуже темпераментна. Однак, зустрівши чоловіка своєї мрії, стає вірною подругою, для неї всі інші перестають існувати. Юстина - дуже щедра, привітна господиня, чудово готує, любить пригощати знайомих своїми фірмовими стравами, сама вигадує нові рецепти, любить зі смаком поїсти. Комунікабельна, легко сходиться з людьми, має багато друзів. Ще більше - приятелів. Вона не може нікому відмовити в допомозі, абсолютно безкорислива. Літня Юстина занадто добра, чим користуються багато непорядні люди. У сімейному житті щаслива, якщо виходить заміж за чоловіка, який народився у час року, крім літа, - річний партнер їй не підходить за складом характеру, і шлюб може бути неміцним. Чуйна, послужлива з друзями. Ненав'язлива, не прагне кимось керувати. У суспільстві легко завойовує загальну увагу і стає в центрі його. Перший шлюб у Юстини може бути невдалим, розлучення відбувається з вини чоловіка, через його невірності. Після розлучення Юстина довго не виходить заміж, може деякий час жити зі своїм коханим у цивільному шлюбі, боячись ще раз помилитися. Осіння Юстина розумна, підприємливі, чарівна. Може відкрити свою справу, успішно набирає вагу в суспільстві, особливо якщо її справа буде пов'язане з мистецтвом, прикладним мистецтвом, може проявити себе на терені моделювання одягу. Вміє себе подати, має гарний смак. Зимова Юстина підвищено сексуальна, особливо груднева, але має і більш складний характер: емоційна, запальна, неврівноважена. Така жінка нерідко буває підступною, фатальний для чоловіків. Вона вірна, турботлива мати і дружина, але занадто незалежна, любить побути на самоті; відпочиває завжди окремо від сім'ї. Насилу знаходить собі підходящого чоловіка. Вдалим може виявитися другий або навіть третій шлюб. Весняна Юстина - жінка активна, займається спортом, любить мистецтво, тонка цінителька всього прекрасного. Вона розумна, талановита, працьовита. Охоче ​​відвідує виставки, нерідко буває на прем'єрах в театрах. Вона доброзичлива, привітна, товариська. Часто проявляє ініціативу на роботі, за що її цінують як професіонала високої марки. Така Юстина найчастіше буває лише один раз одружена і досить вдало, розлучається вона дуже рідко. У сім'ї поступлива, поступлива, гарна господиня. Липнева - менш рішуча, надто скромна. Важко прокидається вранці, але в другій половині дня її активність підвищується.