Значення імені «Юзефа»

Польське - бог додасть. Характер в дитинстві імпульсивний, росте дуже дратівливою і впертою. Вона виростає жорстокою, мстивою. Якщо хто в дитсадочку зробить їй боляче, вдома вона обов'язково розповість про це батькам. Але Юзефа ніколи не реагує на образу. Доросла, вона стає дуже гордої, наполегливою в досягненні поставленої мети. У дружбі вибіркова, якщо когось поважає, то завжди відноситься тепло, якщо без поваги, то намагається такої людини просто не помічати. Якщо і дружить, то лише з собі подібної. Господиня Юзефа хороша, може створювати в будинку затишок, вміло розважає запрошених гостей. Успішно трудиться буфетницею ресторану, казино, метрдотелем, ведучою програми ТБ, екскурсоводом, перекладачкою, адміністратором в готелі, танцівницею у вар'єте. Вона надійна, ніколи не зрадить своїх друзів. Де б вона не працювала - скрізь її чекає успіх. Юзефа чудово готує, вона гостинна, але рідко вибирається в гості до друзів сама. У неї ясний розум, вона дипломатична, завжди на висоті. Швидко вміє переключатися з одного виду роботи на інший. Але постійно спізнюється на службу, вранці любить довше поспати, адже вона сова, тому їй краще працювати в другій половині дня. До начальства ставиться з повагою, тому непогано просувається по службі, співробітники з нею вважаються. Народжена в листопаді, як ніхто інший Юзефа вміє проникнути в душу, зрозуміти настрій, допомогти у важку хвилину. Але й ніхто вправнішим, ніж вона, не може приховувати свої інтимні наміри, зберігаючи при цьому повний спокій.

Ця тактика чудово виправдовується в боротьбі з суперницями: рідко хто з них чекає каверзи від знаходиться в такому стані людини. Що стосується сімейного бюджету, поведінку її неоднозначно: вона то дріб'язково скупа, то марнотратна, любить розкіш і комфорт, а це коштує недешево.

Юзефа у відносинах з людьми зовні стримана, навіть прохолодна. Страшно ревнива сама, але не любить, коли ревнують її, і утримати її від ревнощів вельми важко. Борючись за досягнення своєї мети, намагається розібратися в людській сутності і правильно оцінювати вчинки людей. Любить створювати труднощі і тут же долати їх. Груднева - складна, сексуальна. Вона ділова, самостійна жінка, але вірить у прогнози, часто ходить до ворожок. Любить довго говорити по телефону. Народжена в грудні, не дуже цінує жіночу дружбу, до деяким жінкам ставиться з презирством. Любить роз'їжджати на машині з молодими хлопчиками, шкодує тварин. Завдяки дивній проникливості та інтуїції її обдурити неможливо, вона ніби бачить людину наскрізь. Знає собі ціну і ніколи не побіжить щодуху, щоб кинутися на шию коханому. У шлюбному союзі Юзефі Дмитрівні, народженої в серпні, потрібно виходити заміж за народженого в квітні, тоді шлюб буде вдалим. Народжена в грудні буває кілька невдачливого, але лише через свою влюбливості. Зовні дуже приваблива, у чоловіків має успіх, швидко сходиться з людьми, але настільки ж швидко і пориває стосунки, тільки з жінками дружні зв'язки тривалі, однак більше спілкується з чоловіками, ніж з подругами. Народжують в кожному шлюбі різностатевих дітей, схожих на батька й зовні, і внутрішнім генотипом.

Юзефа любить неординарно одягатися - в чорне або біле з червоним, рідко - блакитне.