Значення імені «Жанна»

Від давньоєврейського - милість Божа. Зростає своєрідною дівчинкою. Своїм характером нагадує батька, успадковує від нього частіше такі риси, як упертість, настирливість, себелюбство. Товариська в міру, в дитинстві любить настільні ігри, охоче вплутується в хлоп'ячі забави. У дитячому колективі дружна з усіма, однак образ не прощає, може і побити кривдника. Багато часу приділяє заняттям спортом, любить лижі, баскетбол, плавання. Успішніше даються точні науки. У Жанни складаються дружні стосунки з хлопчиками. Дружити вона вміє, одне для неї - її друге я. Не підведе друзів, намагається не сваритися з ними через дрібниці. Професію вибирає чоловічу. Може, наприклад, бути відмінним автомеханіком. В одязі також простежується чоловічий смак - спортивний костюм, куртка, джинси. А от у жіночій сукні Жанну можна побачити тільки в урочистих випадках. Вона вміє бути чарівною, але рідко цим користується. Вдача у цієї дівчини заводний, за словом в кишеню не полізе, але пліткувати не любить. До раннього заміжжя не прагне. До заміжжя зазвичай встигає закінчити інститут і попрацювати. Виходить заміж за тих, кого знає давно і добре, часто це давня, мало не зі школи, дружба.

У шлюбі - лідер, чоловік майже в усьому покладається на її енергію та інтуїцію. Готує Жанна за настроєм, частіше цим займається чоловік. Діти Жанни отримують спартанське виховання, чітко знають свої обов'язки по дому. Багато Жанни курять, не проти добре повеселитися в компанії, випити. Нерідко виходять заміж двічі. Працьовитість Жанни дозволяє їй непогано заробляти, вона може успішно реалізувати себе в бізнесі.

Сексуальність імені Жанна Жанна розумна, вміє відчувати партнера, її любов до чоловіка буває безмежною.

Однак у неї багато чого залежить від настрою: сьогодні вона може бути лагідною, ніжною, горіти бажанням, а завтра - грубої, нестриманої на мову, прикро відштовхнути чоловіка. Особливо схильна до різких перепадів настрою річна Жанна, її потяг чутливо до щонайменших неприємностей, будь-яка дрібниця може позбавити її душевної рівноваги, а з ним і сексуального бажання.

Жанна - жінка підвищеного темпераменту. У сексуальному процесі прагне домінувати, керувати поведінкою партнера, правда, вона знає, як робити це, не принижуючи його чоловічої гідності. Виконуючи роль веденого, її чоловік завжди впевнений, що є провідним. Скільки б не тривало сексуальне спілкування, Жанна здатна змусити чоловіка почати все спочатку. Після завершення статевої близькості вона любить ще деякий час поніжитися, поки не вляглося хвилювання від пережитого, пестячи партнера і слухаючи його ніжні слова. Зимова Жанна самолюбні і прямолінійна, вона рішуче наводить порядок у своїх особистих справах, важко йде на компроміси. Вона вельми вимоглива до чоловіка, часом чекає від нього неможливого, і тому часто залишається безмужняя, що зовсім не означає, ніби вона буває самотньою - для цього Жанна занадто велике значення надає сексу, вважаючи його необхідним для підтримання здоров'я і відчуття душевного комфорту. Вона імпульсивна і чуттєва, здатна на нерозсудливість в любові. Осіння Жанна, навпаки, строгих правил, уравновешенна і обачна.