Значення імені «Злата»

Від слов'янського золото.

Злата росте не по-дитячому серйозною дитиною. Вона дивно правдива, чи не грайлива, позбавлена ​​дитячих хитрощів, а її висловлювання деколи ошелешують дорослих. З роками характер Злати мало змінюється.

Вона досить здатна: зірок з неба не вистачає, але все, що робить, вона робить грунтовно і з повною відповідальністю. У цьому вона дуже схожа на свого батька.

Злата товариська, обожнює розваги, пікніки, але тримається дещо відособлено. Є у неї одна особливість: вона просто до непристойності гидливо і мало коли може їсти в гостях. Тому свята найчастіше проводить вдома, у колі близьких. Вона ощадлива і економна, не любить робити борги, як би не було у неї важко з грошима.

Злата володіє вродженим тактом, ніколи не скривдить людини. Чи не хвалькувата і не пихата. Вона завжди трохи в тіні і добре відчуває себе тільки у своєму вузькому колі. Ця жінка допитлива, якщо не сказати цікава. Їй пристрасно хочеться зазирнути в майбутнє, але перед ворожками відчуває якийсь забобонний страх і до їх допомоги не вдається, боячись злякати долю. Вміє розгадувати сни. Її інтелект кілька пригнічений через нерішучість, якоїсь внутрішньої невизначеності. У Злати мало не панічний страх перед труднощами і складнощами життя - вона доклади всіх зусиль, щоб уникнути їх, обійти. Шлюб у неї, як правило, вдалий. Як господині немає їй рівних.