Значення імені «Зоя»

Від грецького - життя.

Зоя зростає слухняним, привітним дитиною. Батьки називають її зайченям. Дійсно, щось є в ній від цього тихого і нешкідливого звірка.

Зоя НЕ забіяк. Вірить казкам і дуже засмучується, коли дізнається, що Діда Мороза насправді немає. Дружить, в основному, з дівчатками. Хлопчиків через їх буйної вдачі кілька побоюється. Любить розповідати подружкам страшні історії, які часто сама придумує, і сама ж часто починає в них вірити. Хороша помічниця матері. Легше їй даються гуманітарні науки, вона любить тварин, захоплюється розведенням квітів. Якщо ці захоплення підтримувати в дитині, то з Зої може вийти хороший ботанік, зоолог. Тихий і мрійливий характер Зої дозволяє їй ладити з більшістю людей. У неї, можна сказати, не буває конфліктів з чоловіком, як правило, встановлюються хороші відносини з колегами і сусідами.

Зоя інтуїтивно відчуває хороших і поганих людей, для неї розмови навколишніх про її обранцеві, плітки і чутки майже нічого не значать. Головне - це вона, її внутрішнє сприйняття, відчування людини.

Зоя миттєво вловлює найменші зміни в душевному стані людини, читає його думки по голосу, інтонацій, міміці. Інтерес Зої до внутрішнього світу людини захоплює її в сферу розгадуванні і передбачень, і вона нерідко стає екстрасенсом, ворожкою, віщункою. До будь-яких поворотів долі вона вміє поставитися як до неминучості, з якою залишається тільки змиритися. Нерідко Зої вірять в Бога, хоча можуть і не ходити до церкви. Віра приносить їм розраду в особистому житті, яка не завжди складається вдало. Бурхливе життя з переїздами, швидкою зміною вражень, новими людьми стомлює Зою. Дружина з ім'ям Зоя зазвичай віддана родині, самовіддана. Проте, шлюби у Зої не завжди бувають щасливими.

Сексуальність імені Зоя Зоя чарівна й розумна, вона цікавий співрозмовник, здатний підняти чоловікові настрій милою жартом.

Зоя сентиментальна, романтична, але разом з тим чудово вміє управлятися з чоловіками - якщо захоче, може заманити в свої мережі самого стійкого. Ніхто не в змозі змагатися з нею і у винахідливості, коли мова йде про секс. Вона може підтримати будь-яку розмову з будь-яким чоловіком на будь-яку, саму інтимну тему. Її швидкий розум здатний безпомилково розібратися в чоловікові, в його психології, в погляді його на секс. Вона чутлива, приваблива, користується успіхом у чоловіків, але чомусь справляє враження самотньої жінки. Секс їй не байдужий, проте чуттєве насолоду саме по собі не дає їй повного задоволення в ліжку, вона грайлива, ласкава й уважна до партнера. Ця жінка здатна прощати чоловікові недоліки, але не терпить нещирості, вона не проти, щоб нею захоплювалися, але груба лестощі їй не по нутру. Деякі чоловіки її розчаровують в інтимному відношенні, залишаючи в душі кепський осад, але вона ніколи не подасть виду, що це її зворушило, Зою любити легко і приємно, якщо чоловік віддається сексу з усією пристрастю. Її приваблюють чоловіки великодосвідчені, як в життєвому сенсі, так і в сексуальному відношенні. Від неї не доводиться чекати божевільних пристрастей, зате вона володіє рідкісною здатністю бачити в кожному чоловікові єдиного і неповторного. Їй доставляє величезну радість той факт, що чоловік насолоджується нею.

Зоя дуже прониклива, її важко обдурити, у неї чудова інтуїція, яка не раз виручає її у відносинах з чоловіками. Зимова Зоя нерідко обділена чоловічою ласкою - не секс, а саме ласкою, в якій вона дуже потребує, бо інтимна близькість для неї перш за все любов і ніжність, а потім вже чуттєва насолода. Свої переживання вона носить в собі, ні з ким не ділячись. Зої більше підходять літні чоловіки.