Сонник «Абордаж»

Новітній сонник Г. Іванова

Вам ще доведеться довго доводити близькій людині свою правоту.

Новітній сонник

Абордаж — вам ще доведеться довго доводити близькій людині свою правоту.

Суміщений сонник

Сон, навіяний літературними творами або кінофільмом, коли два кораблі знаходяться впритул один до одного, а їх екіпажі б'ються врукопашну - символізує, що вам доведеться опинитися у веселій компанії, де вас будуть постійно пригощати, приділяти підвищену увагу, непомірковано хвалити, але там же вас.

Сучасний сонник

Сон, в якому ви бачите абордаж - вам належить несподівано опинитися у веселій компанії, де вас будуть ретельно пригощати, непомірковано вихваляти, але де, можливо, вас буде чатувати прихована небезпека.

Сонник Морозової

Участь у взятті ворожого корабля на абордаж - означає, що Ви будете учасником гулянки у веселій компанії;

Вас будуть пригощати, вихваляти, але, можливо, Вас буде там підстерігати прихована небезпека.

Сонник від А до Я

Якщо вашому палкому уяві уві сні представилася картина, коли одне судно підійшло впритул до іншого і між розташованими на них людьми почалася рукопашна сутичка, - це обіцяє вам якесь пригода в новій компанії, куди вас з легкістю приймуть, але звідки пізніше дуже важко буде вирватися.

Якщо вам здалося, що ви перебуваєте в числі пасажирів атакується корабля і на вас напали пірати, якими їх зазвичай зображають в кіно, стало бути, вам гарантовані нові сексуальні переживання, противитися яким немає сенсу - ваша стійкість так чи інакше буде зломлена.

Сонник Фрейда

Абордаж, як один з видів насильства, зазвичай символізує статевий акт.

Чоловік, атакуючий судно зі зброєю в руках, страждає комплексом неповноцінності. Він не впевнений, що зможе захопити судно, яке є символом жінки. У нього є об'єкт бажання, але зайва боязкість і невпевненість сковують його дії.

Чоловік, який захищає своє судно зі зброєю в руках, також страждає комплексом неповноцінності, але іншого роду. Він не впевнений, що задовольняє свого партнера, і ця обставина дуже його засмучує.

Якщо ви спостерігаєте абордаж з боку, як глядач, то ви впевнені в своїх силах, почуттях і можливостях.

Сон говорить про нормальне функціонування статевої діяльності або її нормалізації.

Якщо жінка опинилася на кораблі, піддалося нападу, то вона схильна до створення конфліктних ситуацій і скандалів, але це викликано вимушеним стриманістю або відсутністю гідної сексуального партнера.

Жінка, яка захищає себе і своє майно в сутичці з ворогами, прагне знайти сексуального партнера, який зміг би її задовольнити.