Тлумачення сну «Абразив»

Сучасний сонник

Наснилися абразивні матеріали - готуйтеся до роботи. Вона буде досить шаблонною, нудною, але в її результаті ви досягнете просто блискучих успіхів і створите фундамент для подальшого зміцнення матеріального благополуччя.

Поверхня, оброблена абразивом, сниться до початку гарного періоду в діловій та особистому житті.

Якщо ви її чіпали, значить, не обійдеться без невеликих неприємностей, проте вони не вплинуть на загальний хід подій.

У сні довелося користуватися абразивом - такий сюжет сниться до того, що вас відвідають не дуже вдалі ідеї щодо виходу з якоїсь скрутній ситуації.

Снилося , що це робив хтось інший, - значить, вас безпосередньо торкнуться чужі труднощі.

Суміщений сонник

Якщо вам сьогодні наснилося, що Ви використовуєте який-небудь абразивний інструмент - в реальності Ви дуже ризикуєте вибрати далеко не найбільш оптимальний вихід з важкої ситуації. Не забувайте, що не всі рішення приймаються зопалу.

Якщо в сновидінні Ви відчували рукою абразивну або шорстку поверхню - Вас скоро чекають проблеми, які хоча і не будуть нерозв'язні, але все ж доведеться докласти певних зусиль для їх вирішення.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви користуєтеся яким-небудь абразивним засобом, то в реальному житті Ви ризикуєте вибрати далеко не найкращий вихід із ситуації, що склалася. Не забувайте, що не всі вузли гордієвим.

Якщо у сні Ви відчуваєте рукою якусь абразивну поверхню, то Вас очікують проблеми, які хоча і не будуть занадто серйозними, але все ж малоприємні.