Тлумачення сну «Аферист»

Новітній сонник Г. Іванова

Якщо ви А. - Зробите аморальний вчинок, будете нещирим;

Якщо спілкуєтеся або викриваєте А. - До невдалої комерційній угоді.

Новітній сонник

Якщо ви аферист - зробите аморальний вчинок, будете нещирим;

Якщо спілкуєтеся або викриваєте афериста - до невдалої комерційній угоді.

Суміщений сонник

Якщо Ви приходите в магазин за покупками і почули, що хтось називає вас аферистом - це говорить про те, що ви незадоволені собою, своїми вчинками.

Ви допомагаєте упіймати афериста - це передвіщає, володієте почуттям обов'язку і не знаєте як його реалізувати.

Ви дізнаєтеся, що ваш сусід аферист - ви шукаєте доказу проти людини, якого підозрюєте в аферах, але оточуючі вважають ваші підозри марними - ви хочете звинуватити невинного людини в тому, чого він не робив.

Ви є свідком у суді по справі пов'язаного з аферами - в майбутньому вам треба буде прийняти важливе рішення, до якого ви не готові, ви намагаєтеся уникнути відповідальності.

Загальний сонник

Ви переконуєтеся в тому, що ваш сусід - аферист. Ви марно намагаєтеся виявити докази проти людини, підозрюваного вами в нечесності;

Всі сприймають ваші підозри як абсурдні - ви хочете звинуватити невинного.

Ви приходите в магазин і чуєте, що за спиною хтось називає вас аферистом, - це означає, що ви незадоволені своїми діями, ви не хочете, щоб ваші діти поступали так само.

Ви приймаєте участь в операції по затриманню афериста - це означає, що ви сповнені патріотизму, але не знаєте, як вгамувати спрагу боргу перед батьківщиною.

Ви є одним з присяжних на процесі у справі відомого афериста - вам належить прийняти відповідальне рішення, до якого ви не готові морально, ви прагнете відкласти вирішальний крок.

Якщо уві сні ви спілкуєтеся з шахраєм, наяву ви промотати багато грошей;

Якщо шахрай — ви самі, вас чекає збільшення вашого стану.