Сонник «Агітатор»

Сонник Міс Хассе

Побачити агітатора — сон до нездійсненних бажань.

Якщо ви бачили себе у сні слухаючим агітатора, це означає, що ви можете бути відмінним начальником, тому що для цього у вас є всі необхідні якості і багаж знань. Суперечка з агітатором означає, що ви опинитеся в компанії малознайомих людей, де вас чекає романтична зустріч. Побилися у сні з агітатором - це ознака нерозумної витрати вами творчого потенціалу, яким обдарувала вас природа.

Якщо ви самі були агітатором, це обіцяє вам пояснення з колегами, під час якого ви будете гаряче відстоювати власну точку зору.

Будівля агітпункт побачене уві сні, означає несподіваний прибуток.

Сонник Симона Кананіта

Агітатор — нездійсненні бажання.

Новий сонник 1918 р

Агітатора бачити — неприємне враження;

Послідувати за ним - втрата честі, обман або нещастя.

Суміщений сонник

Бачити себе в сновидінні агітатором - повинно попередити Вас про майбутній поясненням зі своїми колегами по роботі і обгрунтування своїх точок зору перед ними.

А ось вислуховувати агітатора - символізує про те, що Ви благополучно справляєтеся з роллю начальника, що в Вас присутні необхідні для цього риси та якості характеру. Вступати в суперечку з агітатором є символом романтичної зустрічі в малознайомій компанії.

Якщо ж вам довелося вступити в бійку з агітатором - Ви зазря витрачаєте власний творчий потенціал.

Сучасний сонник

Бачити себе в сні агітатором - має налаштувати Вас на майбутнє пояснення зі своїми співробітниками і обгрунтування своїх позицій перед ними.

А от слухати агітатора - говорить про те, що Ви успішно справляєтеся з роллю керівника, що в Вас є необхідні для цього якості.

Вступати в полеміку з агітатором - є ознакою романтичної пригоди в незнайомій компанії.

Якщо Вам довелося побитися з агітатором - Ви даремно витрачаєте творчий потенціал.

Слов'янський сонник

Бачити — неприємне враження;

Послідувати за ним - втрата честі, обман або нещастя.