Тлумачення сну «Айсберг»

Сонник Лонго

Побачений у сні айсберг, символ нерозкритих можливостей, означає, що ваші близькі недооцінюють ваші здібності, вони вважають вас слабкою людиною, хоча насправді все виглядає зовсім інакше, Ви піддалися впливу, чого вам ні в якому разі не варто робити. Подивіться на себе по-новому, напевно вам відкриються можливості, про які ви навіть не підозрювали. Щоб це сталося, вам необхідно зробити щось таке, чого ви раніше не робили, і тоді ви "підніміться" як у своїх очах, так і в очах ваших близьких. Як вам здається, заради цього варто потрудитися?

Побачити в сні океан, в якому плаває кілька айсбергів, - до неприємностей на роботі, можливо, посварився з колегами, до такого вашому вчинку, про який ви в подальшому будете шкодувати. Спостерігати за тим, як айсберг перевертається, - сон символізує заздрість до вас всіх, хто вас оточує. Вам слід поводитися в такій ситуації максимально дипломатично - не звертайте увагу на різкі випади, будьте по можливості миролюбні. Тільки така поведінка оптимально для вас. Сон, в якому ви бачите, як з темряви з'являється айсберг, - до зміни вашого матеріального становища в кращу сторону. Якщо, навпаки, айсберг зникає в мороці, це означає, що незабаром ви отримаєте велику суму грошей і так само несподівано її втратите. Постарайтеся вести свої грошові справи якомога обачнішими.

Сучасний сонник

Якщо вам снився айсберг, а в найближчих планах намічено вирішення важливих справ, зробіть крок назад.

Якщо ви вирішите діяти наперекір попередження, якась дрібниця все одно завадить втіленню планів.

Плаваючий в гордій самоті по океанських хвилях айсберг сниться до того, що через кілька днів можете приступати до підкорення вершини. Снилися численні брили льоду - це вісники багатьох перешкод, які можуть звести всі зусилля людини до нуля.

Сонник Фрейда

Айсберг є одним з безлічі типових фалічних символів.

Якщо ви знаходитесь на айсбергу, то це символізує ваше надто пильну увагу до своїх статевих органів або органам вашого партнера.

Якщо ви бачите айсберг, то ви хочете змінити свого сексуального партнера.

Рятуватися на айсбергу для жінки означає бажання завагітніти, а для чоловіка говорить про необхідність розібратися у стосунках зі своїми партнерками.

Танучий айсберг говорить про проблеми в сексуальній сфері.

Зіткнення з айсбергом для жінки означає швидке знайомство і сексуальний контакт, а для чоловіка говорить про появу конкурента.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Верхівка айсберга означає, що ваші пригнічені емоції починають спливати на поверхню. Дрейф без напрямки.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Верхівка айсберга може означати, що ваші пригнічені емоції починають спливати на поверхню. Це також може говорити про те, що ви дрейфуете без емоційних покажчиків, можливо, у небезпечному напрямку. (Дивіться також Вода).

Азбука тлумачення снів

Айсберг — вказує на прихований аспект ситуації або характеру людини. Віщує труднощі, які ви не бачите зараз.

Американський сонник

Верхівка айсберга — означає, що ваші пригнічені емоції починають спливати на поверхню.

Дитячий сонник

Айсберг — грозить тобі небезпека набагато серйозніше, ніж тобі це здається.

Суміщений сонник

Бачити в сновидінні айсберг - швидкі кордінальние зміни, які не принесуть фінансового прибутку та інших матеріальних вигод.

Сонник Білого мага

Побачений у сні айсберг - символ нерозкритих можливостей, означає, що ваші близькі недооцінюють ваші здібності, вони вважають вас слабкою людиною, хоча насправді все виглядає зовсім інакше, Ви піддалися впливу, чого вам ні в якому разі не варто робити. Подивіться на себе по-новому, напевно вам відкриються можливості, про які ви навіть не підозрювали. Щоб це сталося, вам необхідно зробити щось таке, чого ви раніше не робили, і тоді ви «підніміться» як у своїх очах, так і в очах ваших близьких. Як вам здається, заради цього варто потрудитися?

Побачити в сні океан, в якому плаває кілька айсбергів - до неприємностей на роботі, можливо, посварився з колегами, до такого вашому вчинку, про який ви в подальшому будете шкодувати.

Спостерігати за тим, як айсберг перевертається - сон символізує заздрість до вас всіх, хто вас оточує. Вам слід поводитися в такій ситуації максимально дипломатично - не звертайте увагу на різкі випади, будьте по можливості миролюбні. Тільки така поведінка оптимально для вас.

Сон, в якому ви бачите, як з темряви з'являється айсберг - до зміни вашого матеріального становища в кращу сторону.

Якщо, навпаки, айсберг зникає в мороці - це означає, що незабаром ви отримаєте велику суму грошей і так само несподівано її втратите. Постарайтеся вести свої грошові справи якомога обачнішими.

Сонник для всієї родини

Айсберг — якщо ви зараз плануєте зайнятися якою-небудь справою, краще відкладіть цю затію на якийсь час. Як би не була хороша ідея, несподівано виникне практично нездоланна перешкода, яке зведе всі ваші зусилля на «ні».

Якщо приснився айсберг був самотній в морських просторах - через пару днів можете сміливо братися за будь-яку справу.

Якщо ж на горизонті або, що гірше, поблизу виднілися інші айсберги - «табу» на втілення нових ідей обіцяє затягнутися.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Айсберг уві сні - символ прихованої загрози. Постарайтеся бути обережніше - бути може, ви недооцінюєте небезпека.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Айсберг — до охолодження в любові.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Величезний айсберг — сниться до величезної турботі, з якою вам самостійно не впоратися. Просіть допомоги у рідних і знайомих.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як ви пливете на кораблі і ваш корабель наштовхується на айсберг - означає, що вам доведеться мобілізувати всі свої фізичні і душевні сили, щоб вийти з тупикової ситуації.

Сонник від А до Я

Побачити його уві сні - означає накликати на себе неприємності в матеріальному плані, підступи недоброзичливців, які всіляко намагатимуться нашкодити вам і вашим колегам.

Якщо ви розгулюєте по айсбергу серед безкраїх просторів океану - ви ризикуєте своїм благополуччям і повагою оточуючих через швидкоплинних радощів.

Сонник Мандрівника

Айсберг — непередбачені негативні наслідки;

Тривале відчуження, застій;

Небезпека.

Жіночий сонник

Айсберг уві сні - символ охолодження або навіть завершення інтимних стосунків у реальному житті. Ваші відносини втратили привабливість і гармонійність. Можливо, вам слід відпочити один від одного.

Теткінскій сонник-2012

Айсберг — необхідність вибрати подальший напрямок.

Верхівка айсберга — нагадування про те, що пригнічені емоції починають спливати на поверхню.