Тлумачення сну «Альпініст»

Сонник Лонго

Здійснювати уві сні сходження на якусь висоту, підйом на яку не сполучений з особливою небезпекою - означає, що в реальному житті ви любите приймати відповідальні рішення, особливо якщо в них є ризик. У тому, що ви вважаєте повсякденне життя занадто буденне і сіркою, постійно шукаєте себе в чомусь незвичайному, є і погана сторона.

Якщо вам приснилося, що сходження проходить важко і небезпечно - сон передвіщає, що ваші близькі піднесуть вам неприємний сюрприз, який надовго засмутить вас.

Бачити когось із близьких у якості альпініста - ця людина приємно здивує вас.

Для вас настав сприятливий період нових починань, і ця людина надасть посильну допомогу.

Сучасний сонник

Людину, якій снився альпініст, що знаходиться на схилі гори, очікують сімейні або любовні розбрати. Розташувалися на її вершині альпіністи сняться до вдалого завершення розпочатих справ і отриманню доброго бонусу.

Снився альпініст, що зірвався з гори і летить у прірву, - це попередження про те, що наяву не всіх друзів можна зарахувати до справжнім. У вашому житті настала смуга невдач, може послідувати низка звісток про зради ваших близьких. Кожен безсторонній факт піддавайте ретельному «розбору», так слова про зраду можуть виявитися брехнею.

Якщо у снах альпіністом є ви, то зірки натякають на те, що ідея, яка не дає вам спати, нереальна.

Якщо до того ж ви ще й у спорядженні, то сон пророкує, що скоро ви зміните місце роботи і нові клопоти захлиснуть вас з головою. Снився шлях до вершини - це віщує підйом по кар'єрних сходах.

Якщо ви бачили себе підкорили вершину, то вас чекає підвищення, якщо летять у прірву, то фінансові катаклізми. Недоброзичливці можуть докласти руку до вашого звільненню чи скандалу з близькою людиною (це можуть бути сімейні сварки через вашу невірності).

Американський сонник

Альпіністсходження;

Особисте піднесення в бізнесі або в досягненні цілей. Ви досягли вищого ступеня своєї професійної сходи.

Підйом — може асоціюватися з сексуальним збудженням.

Нисхождение — стан, протилежний сходженню. Воно може символізувати дослідження підсвідомості.

Суміщений сонник

Бачити альпініста на вершині гори - закінчити справу і отримати гідну винагороду за свою роботу.

Бути в компанії альпіністів - передвіщає захоплююча і цікаве проведення часу в колі малознайомих людей.

Бачити себе в альпіністка спорядженні - необхідність застосувати всі свої зусилля і навички для освоєння нової спеціальності.

Спостерігати альпіністів на горі - швидкі проблеми в відносин з друзями і близькими людьми.

Сонник XXI століття

Бачити себе в сні альпіністом - означає, що ви зможете почати нову справу, яка дозволить вам реалізувати по-новому свої таланти і здібності.

Підніматися в сні на гору або високий пагорб і дійти до вершини - передвістя того, що ви зможете подолати всі перешкоди на шляху до успіху.

Якщо ви не змогли дістатися до вершини - це означає, що всі ваші надії були марними і вас може очікувати розчарування.

Сонник для всієї родини

Якщо ви побачили альпіністів на горі - вас чекають ускладнення у відносинах з дружиною чи коханою жінкою.

Альпіністи на вершині гори - ви зможете завершити давно розпочату справу і отримати винагороду.

Якщо альпініст зривається з гори і летить у прірву - остерігайтеся псевдодрузей. Вам загрожують великі неприємності. Можливо, вашого близької людини, друга або дружину, звинуватять у зраді. Не вірте голослівним звинуваченням, вони можуть зруйнувати ваше особисте життя. Судіть самі - і не звертайте уваги на наклеп.

Бачити себе в ролі альпініста - прагнути до втілення в життя абсолютно божевільної ідеї.

Якщо ви бачите себе в альпіністському спорядженні - вам доведеться змінити роботу і проявити всі свої здібності для освоєння нового роду занять.

Забиратися на гору - передвіщає кар'єрний ріст.

Стояти на вершині гори - ймовірно, ви досягнете довгоочікуваного підвищення по службі. Ваше падіння зі скелі віщує небезпеку і ймовірність фінансової кризи. Вас можуть звільнити з роботи за наклепи суперників і недоброзичливців, а ваша дама звинуватить вас в невірності, можливо, небезпідставно.

Сонник від А до Я

Взагалі підніматися по крутих схилах у сні - означає, що наяву ви подолаєте серйозне життєве перешкода на шляху до свого щастя, але тільки в тому випадку, якщо вам вдасться досягти вершини, інакше крах надій.

Скельні кручі і ущелини у великих горах - означають, що вас підстерігає невдала смуга в житті, чревата розбратами, скандалами і хворобами.

Якщо ви дертися уві сні по обмерзлих скелях і зриваєтеся з них - стало бути, нинішнє ваше оточення не виправдає ваших сподівань і вам доведеться боротися за свій успіх в поодинці.

Здійснювати сходження в зв'язці з найближчими родичами - передвістя хороших змін.

Обессілеть на півдорозі до мети - отримати те, до чого так прагнули, і ... розчаруватися в цьому.

Спускатися з гір - нікчемний успіх в малозначних справі.