Сонник «Аметист»

Сучасний сонник

Приснилося ювелірна прикраса з аметистом передрікає сплячому повне задоволення від життя, роботи і подій, що відбуваються навколо.

Одержуваний в якості презенту аметист сниться до появи людини, якого слід уникати, так як він може перевернути ваш упорядкований спосіб життя з ніг на голову.

Якщо снилося, що аметисти вкрили землю, то людина, якій вони сняться, повинен бути готовий до невідкладного вирішення численних завдань. Що відбивається в каменях сонячне світло означає, що людина перебуває «під ковпаком» і його вчинки контролюються.

Тьмяний вигляд розсипаних каменів сниться як попередження про те, що стороннім ваш успіх буде заважати, і вони спробують повернути хід вашого життя в потрібне їм напрямок.

Сонник Міллера

Камінь аметист або ювелірна прикраса з аметисту означають, що Ви будете задоволені собою і задоволені добре зробленим чесним справою.

Якщо жінка бачить у сні, що вона втратила аметист, це віщує розірвання заручин.

Сонник Азара

Аметист бачитизадоволення від чесного справи, аметист втратити - для молодої жінки віщує розірвану заручини або неувага до неї коханого.

Американський сонник

Аметистзвільнення від образ.

Суміщений сонник

Аметист, побачений у сновидінні - передвіщає задоволення від справ, які ведуться чесно.

Для дівчини або молодої жінки втрата в сновидінні аметисту - передвіщає неувага до неї коханого або ж сварку з близькою людиною.

Сонник XXI століття

Побачений у сні аметист або прикрасу з аметистом - означає, що добре виконана робота принесе вам моральне, а можливо, і матеріальне задоволення.

Для дівчини сон, у якому вона втратила аметист - може означати охолодження почуттів та уваги з боку її улюбленого.

Сонник для всієї родини

Аметист — передвіщає вам повне задоволення від того, що ви робите і від того, як ви це робите, але тільки в тому випадку, якщо аметист - частина ювелірного виробу.

Якщо уві сні невідомий підносить вам аметист - в реальності вам слід побоюватися людину, яка своєю появою внесе плутанину у ваші справи.

Розсип аметистів на землі - означає безліч справ, які несподівано зваляться на вас.

Якщо уві сні світить сонце і всі камені переливаються в сонячному світлі - це означає, що все, що вам належить зробити, буде ретельно контролюватися оточуючими.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Купувати аметист — до добробуту;

Втратити — до хвороби.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як вам дарують аметист - наяву вам такого подарунка не отримати.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити в сні аметист пли отримувати в подарунок від коханої людини ювелірні вироби з аметисту - до виконання давно задуманих планів.

 
Відноситься до тем: