Сонник «Апетит»

Сонник Міс Хассе

Мати захворювання шлунка.

До розлуку з рідними або розставання з одним у тому випадку, якщо ви їсте з зайвим апетитом;

Але якщо ви бачите, що вас самих хто-небудь їсть з усладітельним апетитом, то це до переміни ваших справ до гіршого від зловмисності уявних друзів, якими сповнений.

У сніпомилка, обман.

Мати хвороба шлунка;

Недолік грошей;

Розлука.

Сонник Лонго

В гостях ви їли з гарним апетитом - наяву незабаром познайомитеся з людьми, і, ймовірно, з кимось із них у вас зав'яжуться тісні відносини. Не варто з цього приводу сильно спокушатися, оскільки, швидше за все, знайомство обмежиться для вас декількома веселими та приємними зустрічами, і не більше того.

Якщо вам снилося, що їли без всякого апетиту в гостях, то нові знайомства не стануть джерелом неприємних несподіванок. Однак і відчуття великого задоволення від спілкування з новими людьми у вас не буде.

Побачити, як хтось інший їсть з апетитом у вашому будинку, і це викликає у вас неприємні емоції, - це сон-застереження про неприємності, які у вас можуть бути через нових знайомих. Вам потрібно поставитися до них з обережністю, хоча вони і здадуться вам симпатичними, що розташовують до довіри. Постарайтеся не зближуватися з ними і не розмовляти занадто відверто, хоча б спочатку, а час саме розставить все по місцях.

Якийсь чоловік їсть без апетиту - стараннями батьків або близької рідні ви уникнете важкої хвороби, пов'язаної з порушенням світових законів. А якщо ваше самопочуття вже зараз можна назвати неважливим, то відразу займіться лікуванням, звернувшись до відповідних фахівців.

Сонник Симона Кананіта

Апетит — У сні ви їли в гостях з великим апетитом? Наяву ви незабаром познайомитеся з новими людьми. Можливо, з кимось із них ви зав'яжете тісні відносини;

Загалом не варто на це розраховувати - швидше за все це знайомство обернеться для вас.

Український сонник

Апетит — \ "мати хвороба шлунка;

Недолік грошей;

Розлука.

Кулінарний сонник

Апетит — до розлуки з рідними або розставання з одним у тому випадку, якщо ви їсте з зайвим апетитом;

Але якщо ви бачите, що вас самих хто-небудь їсть з усладітельним апетитом - це до зміни ваших справ до гіршого від зловмисності уявних друзів, якими.

Снотолкователь

Апетит мати великий уві сні - передвіщає видалення від рідних і друзів.

Суміщений сонник

Випробовувати в сновидінні сильний апетит або відчуття голоду - передвіщає захворювання шлунка.

Сучасний сонник

Відчувати у сні сильний апетит, почуття голоду - захворювання шлунка.

Сонник XXI століття

Якщо вам сниться, що у вас хороший апетит - це означає, що в недалекому майбутньому ви не будете відчувати нестачу в продуктах харчування. Але такий сон також може передвіщати шлункові захворювання. Повна відсутність апетиту уві сні може означати наяву прийдешній період депресії.

Сонник Білого мага

У сні ви їли в гостях з великим апетитом - наяву ви незабаром познайомитеся з новими людьми. Можливо, з кимось із них ви зав'яжете тісні відносини;

Загалом не варто на це розраховувати - швидше за все це знайомство обернеться для вас лише кількома веселими та приємними зустрічами, не більше.

Якщо вам снилося, що в гостях ви їли без всякого апетиту - наяву нові знайомства пройдуть без неприємних несподіванок, але й особливого задоволення від спілкування з новими людьми ви не отримаєте.

Бачити, що хтось інший їсть з апетитом у вас вдома, а вам це не подобається - приготуйтеся до неприємностей з боку нових знайомих. Вам слід поставитися до них з обережністю, нехай вони і здадуться вам дуже милими і розташовують до довіри. Постарайтеся не особливо зближуватися з ними і не розказувати, хоча б спочатку, час сам розставить все по своїх місцях.

Бачити уві сні людини, яка їсть без апетиту - означає, що завдяки старанням батьків або когось з близьких родичів вам вдасться уникнути тяжкої хвороби, пов'язаної з тим, що ви порушили світові закони.

Якщо ви вже зараз відчуваєте себе не дуже добре, краще відразу звернутися до того, хто міг би вас позбавити від недуг.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Відчувати уві сні, як розгорається апетит - по вам нудьгують.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як ви з апетитом наминає гамбургер - до ситого життя.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Апетит — до ожиріння.

 
Відноситься до тем: