Тлумачення сну «Атрофія»

Сучасний сонник

Власна м'язова атрофія сниться до неможливості прийняти оптимальне рішення в якійсь складній життєвій ситуації. У вас будуть зв'язані руки зобов'язаннями, якими ви не зможете знехтувати.

Якщо наснилося, що від атрофії страждав хтось із ваших знайомих, значить, в недалекому майбутньому він стане жертвою несприятливих обставин і нічого не зможе зробити для поліпшення свого становища.

У сні ви дізналися, що вам необхідно хірургічне втручання для того, щоб врятуватися від атрофування кінцівок, - добрий знак. У найближчому майбутньому вашої ділової та особистому житті не загрожують ніякі неприємності.

Сниться, що хтось попередив вас про можливу атрофії кінцівок у паралізованого приятеля або родича, - це означає, що у вас завжди повинне бути в запасі кілька варіантів дій. Не виключено, що хтось із партнерів скоро вийде з гри.

Якщо в сновидінні у вашого домашнього тварини через якогось події атрофувалися лапки, це може свідчити про недостатню кількість уваги, яку ви приділяєте своїм близьким.

Суміщений сонник

Якщо Ви побачили уві сні, що вам необхідно робити операцію, а інакше є ризик атрофії одного з органів - це сновидіння свідчить про те, що ваші хвилювання марні, все буде добре.

У сні ви прокинулися і вам здається, що у вас атрофувався мозок - це означає, що найближчим часом у вас буде багато проблем, від яких буде боліти голова.

Вам стає відомо, що ваш друг паралізований і, можливо, відбудеться атрофія органів - вам слід обдумати варіант при якому вам доведеться вести справи самостійно.

Ваша собака потрапила під машину, і у собаки атрофувалася лапа - вам слід приділяти більше уваги близьким і друзям.