Сонник «Авантюрист»

Новітній сонник Г. Іванова

Бачити і спілкуватися з А. - До реальної спробі втягнути вас у сумнівне за своєю законності захід;

Вас намагаються обдурити привабливими, але мало чого значущими обіцянками близькі вам люди.

Жіночий сонник

Якщо вам наснився сон, в якому ви постаєте в образі авантюристки, то знайте - це попередження про уважне ставлення до своєї поведінки. Може бути, ви занадто захопилися пошуками пригод, щоб звертати увагу на плітки, які оточують вас щільним кільцем. Врахуйте, кільце може зімкнутися!

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе авантюристкою - це попередження про необхідність звернути увагу на свою поведінку, бо за її спиною ходить маса чуток і пліток.

Новітній сонник

Бачити і спілкуватися з авантюристом - до реальної спробі втягнути вас у сумнівне за своєю законності захід;

Вас намагаються обдурити привабливими, але мало чого значущими обіцянками близькі вам люди.

Сучасний сонник

Якщо ви побачили уві сні, що ви стали жертвою авантюриста - це говорить про те, що вам не вдасться довести до успішного кінця якесь розпочате вами справу. Можливо, що скоро навколо вас зберуться лицемірні підлабузники і спробують обдурити вас.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе авантюристкою - попереджає її про те, що їй необхідно більше уваги приділяти власному поведінці, так як за її спиною ходить маса чуток і пліток.

Якщо молода жінка бачить себе у сні авантюристкою, яка шукає пригод - то такий сон застерігає її проти надмірного захоплення своєю особливою:

Якщо вона і далі буде ставиться до себе також, вона легко стане здобиччю підступного підлесника.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні шахраєві чи аферистові вдалося вас обдурити - значить, попереду вас чекають труднощі до перешкоди;

Якщо ж ви його розкусили, то наяву вам не варто турбуватися через дрібниці, всі проблеми тільки на перший погляд здаються нерозв'язуваних.

Стати уві сні жертвою авантюриста - означає вашу невпевненість у другу або компаньйона. Велика ймовірність того, що вам не вдасться довести до кінця розпочату справу.

Бути уві сні самому авантюристом - означає, що ви схильні до ризикованих відносинам з недостатньо чесними людьми.