Тлумачення сну «Автоген»

Сучасний сонник

Автоген сниться до того, що вам доведеться вирішувати якісь проблеми методами, якими не доводилося діяти раніше. Користувалися цим інструментом або бачили, як це робив хтось інший, - значить, в недалекому майбутньому вам належить прийняти принципове рішення, яке надасть вплив на все подальше життя.

У сні ви в чистій, не робочої або святковому одязі намагаєтеся навчитися користуватися автогеном - значить, наяву вас чекають зміни на краще. Швидше за все, вони будуть пов'язані з діловим життям.

Якщо одруженому чоловікові снилося, що дружина звернулася до нього з проханням придбати автоген, це свідчить про те, що його далеко не все влаштовує в сімейному житті.

Купівля автогену сниться до сюрпризів, які піднесуть вам близькі люди. У ніч на понеділок таке сновидіння віщує ваші несподівані вчинки.

Снилося, що автогеном розрізали і пограбували ваше житло, - значить, багато ваших праці підуть нанівець.

Суміщений сонник

У тому випадку, якщо вам приснилося, що Вам самому довелося використовувати автоген, щоб відкрити власну квартиру або ж сейф - в реальності Вам доведеться приймати дуже відповідальне і не просте рішення.

Якщо в сновидінні Ви стали випадковим спостерігачем того, як злодії користуються автогеном, для проникнення в чуже приміщення - в реальності від Вас спробують приховати неприємну новину, але тим не менше, Ви так чи інакше про це дізнаєтеся.

Малий сонник

Якщо у сні Ви стали випадковим свідком того, як зловмисники користуються автогеном, щоб проникнути туди, куди їм не належить, то наяву від Вас спробують приховати якусь неприємну новину, проте, Ви все одно про це дізнаєтеся.

Якщо Вам приснилося, що Вам самому довелося вдатися до допомоги автогену, щоб розкрити свою квартиру або сейф, то в реальному житті Ви зіткнетеся з необхідністю приймати складне і відповідальне рішення.