Сонник «Автокосметика»

Сучасний сонник

Власникам автомобілів, водіям автокосметика сниться до серйозних проблем на дорозі, аварії. Після такого сновидіння слід бути особливо обережними протягом двох тижнів. Вам вдасться уникнути неприємностей, якщо для поїздок ви віддасте перевагу інший вид транспорту.

Приснилося покупка автокосметики попереджає про сварку з близькими родичами. Значення сну посилюється, якщо він відвідав вас в ніч на п'ятницю. Мили машину спеціальним шампунем - значить, наяву вам доведеться мати справу з впливовими людьми, в чомусь їм догоджати. Той же сон може обіцяти несподіваний прибуток.

Сниться, що ви збираєтеся продати свого «залізного коня» і для цього наводите красу за допомогою автокосметики, - значить, наяву вас чекає ситуація, коли вам доведеться заради досягнення якоїсь мети піти на хитрування, лукавство, невинну брехню.

Суміщений сонник

Якщо в сновидінні Ви готуєте машину до продажу, застосовуючи автокосметику - в реальності Вам належить вдатися до необразливої брехні, щоб досягти власних цілей.

У тому випадку, якщо вам приснилося, що Ви плануєте купити автокосметику, але не можете зробити свій вибір на жодному із запропонованих засобів - в реальному житті Ви швидше за все упустите щось дуже важливе, через те, що відволікаєтеся на дрібниці.