Сонник «Автозаправка»

Сучасний сонник

Автозаправка сниться до того, що вашому сімейному гнізда загрожують бурі й катаклізми у вигляді взаємних докорів, гучних скандалів, затяжних сварок. Особливо це стосується сновидінь, в яких у вашому авто не вистачає палива, а до станції далеко.

Якщо ви хочете зберегти здоров'я і нервові клітини в цілості й схоронності, уникайте відкритого протистояння і утримуйте рівновагу.

Якщо вам сниться автозаправка, на якій бак вашого автомобіля наповнюється паливом, чекайте приємностей і змін. Це може бути покупка штучки, про яку ви потай давно марите.

Якщо снилося, що ви є працівником автозаправки, то ваш бюджет очікують серйозні грошові «вливання. Фінансову підтримку можуть надати близькі родичі або батьки.

Сонник для всієї родини

Якщо уві сні ви проїжджаєте повз автозаправної станції, хоча знаєте, що вам треба б заправитися - це означає, що благополуччя вашої родини перебуває під загрозою. Вас очікують необгрунтовані закиди, образи і сварки.

Якщо ви заправляєте на станції свій автомобіль - вас очікує приємна подія. Може трапитися і так, що ви придбаєте дуже хорошу і потрібну річ.

Якщо вам сниться, що ви працюєте на заправній станції - вправі розраховувати на жодну грошову допомогу від батьків або від дуже близьких родичів.