Тлумачення сну «Багажник»

Езотеричний сонник

Багажник — на автомобілі - Ви виконуєте занадто багато турбот на плечі близьких. Вони можуть покинути вас, щоб позбутися від тиску.

Східний жіночий сонник

Якщо ти щось шукаєш в багажнику автомобіля і не знаходиш, - значить, в найближчому майбутньому тебе спіткає розчарування.

Якщо наснилося, що ти відкриваєш багажник і бачиш там предмети, розкладені в ідеальному порядку, - це знак того, що в реальному житті ти втомилася від панує навколо хаосу і плутанини. Класти що-небудь в багажник - до вигідного придбання.

Сучасний сонник

Бачити у сні машину з відкритим багажником - вам належить ризиковане підприємство. Цей сон може також передбачити вам несподівані звістки.

Закривати багажник — ваша ощадливість і економність дозволять вам накопичити трохи грошей і придбати річ, про яку ви давно мріяли.

Покласти у сні в багажник яку-небудь річ - ваша друга половина потребуватиме уваги до себе.

Якщо ви бачите, як у багажнику закривають людини - такий сон говорить про те, що вам належить отримати цікаву інформацію, можливо секретну.

Східний сонник

Якщо ти щось шукаєш в багажнику автомобіля і не знаходиш - значить, в найближчому майбутньому тебе спіткає розчарування.

Якщо наснилося, що ти відкриваєш багажник і бачиш там предмети, розкладені в ідеальному порядку - це знак того, що в реальному житті ти втомилася від панує навколо хаосу і плутанини.

Класти що-небудь в багажник - до вигідного придбання.

Суміщений сонник

Закривати багажник — завдяки вашій економності ви зможете накопичити трохи грошей і купити річ, про яку сильно мріяли.

Класти в сновидінні в багажник речі - ваша друга половина зажадає більше уваги до власної персони.

Спостерігати в сновидінні машину з розкритим багажником - вам належить авантюрне підприємство. Це сновидіння може також передвіщати несподівані новини.

Якщо ви спостерігаєте, як в багажнику ховають людини - таке сновидіння говорить про те, що ви станете власником цікавої та корисної інформації, можливо проникнете в чиюсь таємницю.

Сонник XXI століття

Побачити в сні відкритий багажник автомобіля - попередження про те, що ви збираєтеся прийняти занадто ризиковане рішення;

Якщо ж ви його закриваєте - то це говорить про вашу економності та ощадливості.

Малий сонник

Якщо у сні Ви щось шукаєте в багажнику автомобіля і не знаходите, то в найближчому майбутньому Вас спіткає розчарування.

Якщо Вам приснилося, що Ви відкриваєте багажник і бачите там предмети, розкладені в ідеальному порядку, то в реальному житті Ви втомилися від панує навколо хаосу і плутанини.

Класти що-небудь в багажник означає, що Ви зробите вигідне придбання.