Сонник «Байкер»

Східний жіночий сонник

Бути байкером означає, що візьмеш на себе відповідальність за організацію і проведення якогось відповідального заходу.

Якщо наснилося, що байкер не впорався з керуванням і розбився, - значить, ти не впевнена у власних силах. Бачиш цілу групу байкерів, що роз'їжджають по нічному місту? Ти втомилася від умовностей суспільства і прагнеш довести спроможність власних поглядів на світ.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви бачите цілу групу байкерів, що роз'їжджають по нічному місту, то в реальному житті Ви втомилися від умовностей суспільства і прагнете довести спроможність власних поглядів на світ. Бути самому байкером означає, що Ви прийміть на себе відповідальність за організацію і проведення якогось відповідального заходу.

Якщо Вам приснилося, що байкер не впорався з керуванням і розбився, то наяву Ви не впевнені у власних силах.

Якщо у сні Ви їдете на красивому дорогому мотоциклі, то наяву Ви схильні до оригінальних рішень.

Східний сонник

Бути байкером — означає, що візьмеш на себе відповідальність за організацію і проведення якогось відповідального заходу.

Якщо наснилося, що байкер не впорався з керуванням і розбився - значить, ти не впевнена у власних силах.

Бачиш цілу групу байкерів, що роз'їжджають по нічному місту - ти втомилася від умовностей суспільства і прагнеш довести спроможність власних поглядів на світ.

Суміщений сонник

Якщо в сновидінні Ви побачили велику групу байкерів, їдуть по нічному місту - в реальному житті Ви відчуваєте втому від умовностей навколишнього вас суспільства і хочете довести свою спроможність.

Бути уві сні байкером - передвіщає, що Ви незабаром звалив на свої плечі відповідальність за проведення або організацію якогось важливого заходу.

У тому випадку, якщо уві сні ви побачили, що байкер розбився на мотоциклі - в житті Ви відчуваєте невпевненість у власних силах.

Якщо в сновидінні Ви катаєтесь на дорогому байку або мотоциклі - в реальному житті Ви прагнете приймати оригінальні та незвичайні рішення.