Сонник «Базилік»

Сучасний сонник

Базилік сниться до якихось змін в особистому житті.

Якщо ви зривали уві сні листочки цієї рослини, то скоро станете головною дійовою особою в захоплюючому любовну пригоду.

Якщо у вас вже є обранець або обраниця, після такого сновидіння вас чекає романтичне побачення в дуже приємній атмосфері.

Приснилося, що ви при виготовлення якоїсь страви додавали туди базилік, - це означає, що пильна і захоплене увагу з боку представників протилежної статі вам просто гарантовано.

Якщо сниться, як ви їсте салат, в якому бачите або відчуваєте базилік, то хтось зробить спробу втручання у ваші особисті справи. Чим більше було в салаті цієї рослини, тим грубіше і настирливіше буде втручання.

Кулінарний сонник

Бачити у сні зростаючий базилік - вам належить романтичну пригоду, яке ви не сприймаєте всерйоз. Молоду дівчину, яка побачила такий сон, чекає знайомство з дуже привабливим молодим чоловіком.

Ненависть.

Суміщений сонник

Бачити у власному сновидінні базилік - вас незабаром чекає любовну пригоду, до якого ви поставитеся легковажно. Жінку або дівчину, яка спостерігала таке сновидіння - вельми скоро доведеться приємна зустріч з дуже привабливим і цікавим молодим чоловіком.

Їсти страву, з приправою з базиліка - це сновидіння застерігає вас про те, що є люди, які намагаються перешкодити здійсненню ваших задумів.

Якщо дівчині або жінці наснилося в сновидінні, що вона готує м'ясну страву з базиліком - таке сновидіння віщує їй увагу в чоловічому товаристві.

Рвати базилік — до несподіваного і приємному романтичних пригод. Закоханим дане сновидіння - обіцяє чудово проведений вечір.

Сонник про рослини

Базилік — символізує ненависть.