Тлумачення сну «Біле»

Слов'янський сонник

Надягати на себе уві сні біле - позбутися від помилкового звинувачення.

Сучасний сонник

Бачити в сні себе й навколишніх одягненими в біле - до смутку. Іти в сні разом з людиною одягненим у біле - до хвороби цієї людини. Однак якщо це молода жінка чи дитина, то по життю Вас будуть оточувати тільки приємні люди.

Якщо уві сні жінка бачить у себе на ногах білі панчохи, то такий сон є застереженням. Їй загрожують сумні розчарування або хвороби.

Побачити в сні білосніжну постіль - до благополучного результату Ваших починань.

Якщо до Вас наближається білий добрий пес, Вас очікує приваблива пропозиція будь то в справах або в любові.

Для жінки це знак швидкого заміжжя. Скакати верхи на білій красивою коні - добрий знак, що пророкує радості, пов'язані з близькими Вам людьми.

Якщо ж кінь худа і брудна, побоюйтеся зрадництва з боку заздрісників.

Бачити у сні білосніжну кішку - до неприємностей, на які Ви споконвічно можете не звернути уваги, але які виявляться потім набагато серйозніше.

Якщо жінці сниться гарний білий кошеня, то їй треба бути обережною, так як вороги спробують обманом заманити її в хитромудро розставлені мережі;

Їй слід покладатися на інтуїцію і здоровий глузд. Білий ведмідь - попередження про можливий обмані. Ви ризикуєте помилитись, прийнявши бажане за дійсне. Однак якщо Ви бачите шкуру білого ведмедя, то Ви зможете здолати всіх недругів.

Побачити в сні білого бика означає, що Ви підніметеся на вищий щабель, ніж ті, хто, не замислюючись, слід моді. Такий сон завжди означає прибуток. Дуже сприятливий сон, у якому Ви бачите мирно плаваючих білих лебедів, оскільки він обіцяє процвітання і благополуччя. Також добре, якщо Вам приснився білий осел, так як він обіцяє Вам тривалий успіх, що дозволить Вам домогтися задоволень і знань, до яких прагне Ваше серце. Жінці такий сон обіцяє входження в суспільство, в яке вона довго й наполегливо прагнула потрапити. Білосніжне волосся означають, що доля буде до Вас прихильна.

Якщо у сні Ви захоплюєтеся своїми рівними білими зубами, то це є ознакою задоволення досягнутим. Білі квіти - до смутку.

Якщо у сні Ви зрізаєте білі хризантеми, то наяву Вам не уникнути втрат і розчарувань. Білі троянди передвіщають серйозну хворобу. Однак якщо Ви бачите їх сонячним ранком з ще не висохлими краплями роси, то Вам нема чого побоюватися.

Якщо Вам приснилося, що Ви отримали лист, написаний на чорному папері білим чорнилом, то від гірких розчарувань Вас урятує тільки підтримка друзів.