Тлумачення сну «Брязкальце»

Сонник Міллера

Бачити у сні, як дитина грає своєї брязкальцем, - добрий знак, що обіцяє мир і лад у сім'ї, а також чесне і прибуткове підприємництво. Дівчині цей сон обіцяє раннє заміжжя, зазначене ніжною про неї турботою. Дати дитині в руки брязкальце означає невдале приміщення капіталу.

Бачити, як дитина грає своєї брязкальцем - добрий знак, що обіцяє мир і лад у сім'ї, а також чесне і прибуткове підприємництво;

Для дівчини — цей сон - раннє заміжжя, зазначене ніжною турботою про Вас;

Дати дитині в руки брязкальце - невдале приміщення капіталу.

Також Див. Дитина.

Гриміти нею — почути порожні розповіді.

Якщо у сні Ви бачите, як дитина грає брязкальцем, то в реальному житті Вас очікують тихий сімейні радощі. Крім того, комерційні підприємства принесуть Вам прибуток.

Для молодої жінки такий сон пророкує раннє заміжжя і ніжну турботу чоловіка.

Якщо Вам приснилося, що Ви даєте дитині брязкальце, то наяву Вам не вдасться вигідно розмістити свій капітал.

Новий сімейний сонник

Сон про дитину, що грає брязкальцем, - добрий знак. Зазвичай він приносить мир і лад у родину, а також обіцяє вдале підприємництво. Дівчина, що побачила такий сон, рано вийде заміж, і чоловік буде ставитися до неї з ніжністю і турботою. Але що цікаво:

Якщо уві сні ви самі дали дитині брязкальце, то в реальному житті можете невдало розпорядитися своїм капіталом.

Малий сонник Велесів

Брязкальце, гриміти нею - плітки.

Сучасний сонник

Сон, в якому дитина грає брязкальцем - символ мирних домашніх задоволень. Крім того, комерційні підприємства принесуть Вам прибуток. Молодій жінці такий сон - пророкує раннє заміжжя і ніжну турботу чоловіка.

Дати дитині брязкальце - знак невдалого вкладення капіталу.

Сонник для стерви

Бачити грає дитини з брязкальцем - мир, спокій і щастя у домі, успіх і удача на службі, вигідні пропозиції і зростання добробуту.

Давати дитині брязкальце в руки - невдале, невигідне вкладення грошових коштів.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо ви під снідати дитині брязкальце - це до добрим відносинам в сім'ї.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Купувати дитині брязкальце - до спілкування з дітьми.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Брязкальце — до пліток.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви бачите що грає з брязкальцем дитини - значить, наяву у вашому будинку запанують мир і спокій.

Якщо дитина кинув брязкальце на підлогу - наяву це загрожує вам значними витратами. Зламана брязкальце - до невдалої операції.

Якщо дитина б'є себе брязкальцем по голові - виходить, наяву вам загрожує серйозна небезпека і вам необхідно стежити за своїми діями більш уважно.

Снотолкователь

Бачити у сні, як дитина грає своєї брязкальцем - добрий знак, що обіцяє мир і лад у сім'ї, а також чесне і прибуткове підприємництво. Дівчині цей сон обіцяє раннє заміжжя, зазначене ніжною про неї турботою.

Дати дитині в руки брязкальце означає невдале приміщення капіталу.

Сонник для закоханих

Дівчина, якій наснився дитина, що грає з брязкальцем, рано вийде заміж, і її шлюб складеться щасливо і вдало. Подружжю такий сон передвіщає взаєморозуміння і гармонію у відносинах.

Загальний сонник

Бачити у сні, як дитина грає своєї брязкальцем, - добрий знак, що обіцяє мир і лад у сім'ї, а також чесне і прибуткове підприємництво. Дівчині цей сон обіцяє раннє заміжжя, зазначене ніжною про неї турботою. Дати дитині в руки брязкальце означає невдале приміщення капіталу. Сон, в якому дитина грає брязкальцем - символ мирних домашніх задоволень. Крім того, комерційні підприємства принесуть Вам прибуток. Молодій жінці такий сон пророкує раннє заміжжя і ніжну турботу чоловіка. Дати дитині брязкальце - знак невдалого вкладення капіталу.

Теткінскій сонник-2012

Брязкальцевідображення бажання порадувати свого внутрішнього дитини або реального дитини (також необхідність і / або можливість цього).