Сонник «Чарівність»

Сонник Міллера

Відчувати на собі чиюсь чарівність - таке сновидіння повідомляє, що ви побачите зло, яке буде видавати себе за добро. І тільки якщо ви будете передбачливі, зможете уникнути зіткнення з ним і не постраждати.

Для молодих людей сон виступає закликом взяти на озброєння доброзичливий рада старших.

Якщо ви чинили опір чиїмось чарівності, це означає, що у вас буде блискуча репутація завдяки мудрості і широтою поглядів.

Якщо ви намагалися, щоб під владу вашого чарівності потрапили інші люди, будьте обережні, тому що це сновидіння - провісник вашого нещастя.

Сонник Міс Хассе

Якщо вам у сні довелося чарувати когось, то таке сновидіння підказує вам, що ваші вимоги завищені;

Зачарували вас — втратите майно.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви відчули себе під владою чийогось чарівності, знайте, що тільки ваша передбачливість допоможе вам уникнути зла. Молодим людям після такого сну краще звернутися за порадою до старших.

Якщо ви противилися чиїмось чарівності, ваша мудрість і широта поглядів створять вам прекрасну репутацію. Намагалися уві сні когось зачарувати - не потрапте в біду наяву.

Новітній сонник

Зачаровувати — до флірту, який не доведе до хорошого.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви кимось зачаровані - бережіться:

Зло, приховане під личиною добра, чекає зручної хвилини, щоб погубити Вас. Це сон попередження:

Вам необхідно бути обережніше. Молодим людям - варто прислухатися до поради старших.

Опиратися зачаруваннюзнак того, що Вас будуть поважати за Вашу мудрість і терпимість.

Якщо Вам приснилося, що Ви намагаєтеся когось зачарувати - в реальному житті сили зла візьмуть над Вами верх.

Сонник для стерви

Зачаровувати — ти випадково потрапиш в неприємне суспільство.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні вас зачарувала картина природи, скажімо, золота осінь, «очей зачарування» - це означає щасливе сімейне життя і взаємну любов. Бути зачарованої якимось милим створенням типу забавного кошеняти або смішного щеняти - такий сон означає, що ви гаряче улюблені у власній родині і цінуємо друзями за товариський і рівний характер.

Якщо уві сні ваші жіночі чари полонили чоловіків - значить, в реальному житті рано чи пізно доля пошле вам бережливого і господарського супутника в подружжі. Сон, в якому вас абсолютно зачарував якийсь незнайомець, означає, що вам уготовані переживання через людину, яку ви довгий час помилково вважали своїм другом.

Сонник для закоханих

Сон, в якому ви відчуваєте себе зачарованим кимось, передвіщає появу лицемірного людини, яка приспить вашу пильність і зруйнує ваше щастя. Закоханих такий сон застерігає:

Щоб не зробити фатальної помилки, їм потрібно скористатися порадою батьків. Противитися чарівності - значить не піддатися улесливим переконанням і проявити мудрість і розсудливість.

Снотолкователь

У сні відчути себе під владою чийогось чарівності - означає, що тільки Ваша передбачливість допоможе Вам уникнути зла, яке постане перед Вами у вельми привабливою масці. Молодих людей цей сон спонукує скористатися доброзичливою радою старших.

Противитися чиїмось чарівності - пророкує, що Ваша мудрість і широта поглядів створять Вам прекрасну репутацію. У сні намагатися зачарувати інших - знак того, що Ви потрапите в біду.

 
Відноситься до тем: