Тлумачення сну «Чародій»

Сонник Міллера

Чарівник сниться до того, що хід ваших справ поверне в більш сприятливе русло;

Випадок зіграє важливу позитивну роль у прагненні стати щасливим і заможним чоловіком. Є ймовірність, що ви створите сім'ю, міцність якої буде знаходитися в залежності від вашого терпіння.

Сонник Лонго

Вам приснився чарівник - значить, ви зневірилися у власних силах і в милосерді небес, і це спонукало вас шукати захисту в інших "інстанціях". Куди вас заведе це прагнення, сказати важко. Цілком можливо, що ви звернетеся до магів і чародіїв. Хочеться вас попередити, що найбільша чарівна сила на світі укладена в твердості духу, стійкості і в презирстві до життєвих негараздів.

Якщо ви самі вступаєте в сновидінні в якості чародія, то вам можна тільки поспівчувати, - ви вирішили домогтися бажаного, але йдете манівцями. У сні ви звернулися за допомогою до чарівникові - незабаром ви зустрінетеся з людиною, що володіє дуже сильною енергетикою, але енергетика ця аж ніяк не буде для вас доброчинної. Біжіть від цієї людини, якщо хочете зберегти свою душу.

Якщо ви бачите когось зі своїх рідних чи знайомих, виступаючого у вашому сновидінні в ролі чарівника, вам негайно потрібно рятувати цієї людини від нього ж самого, вірніше, від його найгірших якостей, які ось-ось візьмуть над ним гору і зроблять його. Вам необхідно відкрити йому, яку небезпеку він піддає себе:

Своє тіло і - що ще страшніше - душу. Переконайте його, що таке ставлення до життя до добра не доведе. Постарайтеся дати йому зрозуміти, що він вам доріг, що ви цінуєте його і пишаєтеся їм і ні в якому разі не хочете, щоб він понівечив собі життя.

Сонник Міс Хассе

До нещастя, неприємності, удару.

Французький сонник

Такий сон завжди віщує непередбачені події, несподівані новини, приємні сюрпризи.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Чародій-старець з добрим обличчям - якесь духовне заступництво, підтримка понад.

Езотеричний сонник

Бачити — надзвичайне пригода. Спілкуватися, співпрацювати - неймовірна подія, фантастична удача.

Малий сонник Велесів

Чародій — остерігайся злого сусіда, нещастя;

Говорити з ним привітно - добре;

Лаятисявеликі неприємності в справах.

Сонник Білого мага

Вам приснився чарівник - значить, ви зневірилися у власних силах і в милосерді небес, і це спонукало вас шукати захисту в інших «інстанціях». Куди вас заведе це прагнення, сказати важко. Цілком можливо, що ви звернетеся до магів і чародіїв. Хочеться вас попередити, що найбільша чарівна сила на світі укладена в твердості духу, стійкості і в презирстві до життєвих негараздів.

Якщо ви самі вступаєте в сновидінні в якості чародія, то вам можна тільки поспівчувати - ви вирішили домогтися бажаного, але йдете манівцями.

У сні ви звернулися за допомогою до чарівникові - незабаром ви зустрінетеся з людиною, що володіє дуже сильною енергетикою, але енергетика ця аж ніяк не буде для вас доброчинної. Біжіть від цієї людини, якщо хочете зберегти свою душу.

Якщо ви бачите когось зі своїх рідних чи знайомих, виступаючого у вашому сновидінні в ролі чарівника - вам негайно потрібно рятувати цієї людини від нього ж самого, вірніше, від його найгірших якостей, які ось-ось візьмуть над ним гору і зроблять його. Вам необхідно відкрити йому, яку небезпеку він піддає себе:

Своє тіло і що ще страшніше - душу. Переконайте його, що таке ставлення до життя до добра не доведе. Постарайтеся дати йому зрозуміти, що він вам доріг, що ви цінуєте його і пишаєтеся їм і ні в якому разі не хочете, щоб він понівечив собі життя.

Загальний сонник

Поява у Вашому сні чарівника обіцяє Вам приємний поворот Ваших справ - випадок допоможе Вам у чесному прагненні до щастя і багатства. Можливо, що Ви створите сім'ю, фортеця уз в якій буде залежати від Вашого терпіння.

Сонник Симона Кананіта

Чародійка, мати з нею справи - заздрість і несподіванка.

Снотолкователь

Поява у Вашому сні чарівника обіцяє Вам приємний поворот ваших справ - випадок допоможе Вам у чесному прагненні до щастя і багатства.

Можливо, що Ви створите сім'ю, фортеця уз в якій буде залежати від Вашого терпіння.