Тлумачення сну «Час з числа два»

Нумерологічний сонник Піфагора

Час — якщо уві сні ви дивитеся на годинник і бачите цифру 2, яскраво виділяється на циферблаті, то наяву через 2 дні ви станете об'єктом пліток і насмішок.

Якщо ваш сон залишив у вас приємне враження, то говорити про вас буде тому, що ви яскрава особистість, і триватиме це підвищена увага до вашої персони не довше 11 днів.

Якщо ж ваш сон був сумним або неприємним, то об'єктом пліток ви станете тому, що наяву за 20 днів до сні повелися не кращим чином. У цьому випадку не чекайте швидкого припинення розмов, як мінімум, місяця два вам будуть докучати пліткарі і заздрісники.

Якщо вам сниться, що ви дивитеся на годинник і бачите, що вони показують дві години ночі, означає, що 2 дні тому ви познайомилися з людиною, яка може дати вам те, чого вам не вистачає. Дівчат цей сон застерігає від поспішних дій і необдуманих вчинків.

Якщо уві сні ви відчуваєте досаду або переляк, то в житті вам доведеться викручуватися протягом двох місяців, щоб з вигодою для себе скористатися отриманою від нового знайомого інформацією.

Якщо ж у сні вам все одно, що годинник показує 2:

00, тобто глибоку ніч, або ж вам це навіть подобається, то наяву ваш знайомий сам зв'яжеться з вами 2, 11 або 29 числа.

Якщо уві сні ви бачите, що годинник показує 2:

00 дня, то в житті вам доведеться проявити свої таланти - через 2 тижні вам надасться можливість влаштуватися на нову роботу або взятися за нове, цікаве і оригінальне, справа. Особливо цей сон сприятливий для артистів і комівояжерів. Однак якщо уві сні ви відчуваєте, що кудись спізнюєтеся, то наяву у вас є реальна небезпека втратити цей щасливий випадок. Будьте уважні і звернете особливу увагу на дзвінки телефону, які пролунають у вашому будинку через 2 дні - другий дзвінок буде нести в собі це приваблива пропозиція.

Якщо уві сні ви запитуєте у незнайомих людей, скільки часу, і у відповідь чуєте - «2:

00», то через 20 днів ви зможете з'ясувати ставлення з людиною, яка була раніше вашим другом, але з недавнього часу став уникати вас.

Якщо люди, які повідомляють вам точний час у сні, будуть вам приємні, то ви зможете відновити дружню або любовний зв'язок, так як вся справа в якомусь непорозумінні, але якщо мовці не викликають у вас позитивних емоцій, то навряд чи вам вдасться зберегти.

Якщо уві сні у вас запитують, скільки часу, і ви рішуче відповідаєте:

«2 годині дня (чи ночі)», то через 2 тижні в реальному житті ви станете свідком цікавих подій. Може бути, у вас буде новий начальник або ж переформують вся ієрархічна структура.

Якщо ваш сон залишить у вас в душі легкий і приємний слід, то наяву ви зможете насолодитися положенням справ, можливо, ви навіть отримаєте від цього матеріальну вигоду.

Якщо ж у сні вам неприємно відповідати людям на запитання або ж ви вражені тим фактом, що вже 2 години, то в реальності відбулися зміни виб'ють вас з рівноваги і змусять шалено крутитися, щоб не опинитися за бортом.

Якщо уві сні ви призначаєте зустріч на 2 години дня і забуваєте прийти на неї, то це свідчить про те, що в справжньому житті у вас є дві важливі проблеми, які вам необхідно вирішити протягом 2 тижнів, інакше вам не минути лиха.

Якщо ви приходите на зустріч і довго чекаєте запрошеного вами людини чи кількох людей, то через 2 дні ви отримаєте повідомлення від нього або від них, причому воно або буде містити в собі цінну інформацію, або просто доставить вам радість.

Якщо ж уві сні ви Другий припадає на зустріч і виявляєте, що вас уже чекають, то наяву через 20 днів вас змусять звітувати і пояснювати свою поведінку.

Якщо уві сні ви призначаєте зустріч на 2 години ночі, то в житті ви скомпрометіруете себе негідною поведінкою.

Якщо уві сні вам призначають побачення на 2 години дня чи ночі, то наяву через 38 днів ви вирушите в важливу ділову поїздку, в якій познайомитеся з новими методами роботи і зможете зайнятися своїм профмайстерності або самоосвітою. Прийти на зустріч раніше всіх - опинитися на висоті у важкій ситуації;

Якщо ви не піддастеся паніці 2 числа наступного місяця, то у вас з'явиться маса прихильників. Жінкам цей сон радить приділити всю свою увагу заходу, який відбудеться через 2 дні або через 20, - там вони зможуть завоювати не одне чоловіче серце. Але якщо ви прийдете на це нічне побачення із запізненням або взагалі відмовитесь від нього, то намічена на найближчий час поїздка може зірватися через вашу недбалість. Зверніть увагу на те, що радить вам людина, яка народилася 2, 11 або 29 числа.

Якщо вам призначають зустріч на 2 години дня, то через 2 тижні інтенсивної праці ви отримаєте гідну вас і вашої завзятості нагороду - досить імовірно, що вас висунутий на здобуття наукового ступеня або крупно преміюють. Добре, якщо ви прийдете на це побачення у сні другим, - це говорить про те, що ваші ідеї будуть розглянуті начальством, схвалені ним і пущені в справу.

Якщо ж ви не прийдете на зустріч, то ваші ідеї так само будуть прийняті вищим обличчям, однак велика небезпека, що їх привласнить собі хтось з вашого оточення. Зверніть увагу на ту людину, яка старше за вас на 2 роки або 11 років, і до будинку якого йде автобус чи тролейбус з номером «2».

Якщо уві сні ви на щось витрачаєте 2 дні, години чи хвилини, або ж 11, 29, 56 і так далі (всі цифри в сумі дають двійку!) Хвилин та годин, то ви життя ви піддастеся на вмовляння людини, яка тільки. Але якщо уві сні ви займаєтеся приємною справою, то цій людині не вдасться зловити вас у свої мережі - через 2 місяці ви доведете йому, що повністю володієте ситуацією.

Якщо ж ви це час у сні витрачаєте на неприємні обов'язки і справи, то до кінця другого місяця ви побачите, що остаточно заплуталися в ситуації і підступний суперник здобув над вами повну перемогу.