Тлумачення сну «Час з числом чотири»

Нумерологічний сонник Піфагора

Час — якщо уві сні ви бачите, що на годиннику вже 4 ранку, то наяву у вас з'явиться привід для того, щоб припинити обридлі вам відносини або відмовитися від справи, якою ви, насправді, зовсім не хочете займатися.

Якщо уві сні вам страшно усвідомлювати, що вже так пізно (або занадто рано) або ви відчуваєте незручність з цього приводу, то привід представиться вам протягом 4 тижнів і буде виходити від людини, яка живе в будинку з номером «4».

Якщо ж ви налаштовані позитивно, то привід представиться через 4 дні, однак буде недостатньо переконливим і послужить вам погану службу.

Якщо уві сні ви розумієте, що на годиннику саме 4 години дня, то чекайте через 94 години зміни у своїх планах. Позитивні емоції уві сні - до розчарування і гіркоти від ненавмисного втручання у ваші справи сторонньої особи, яка змусить вас заново все обмірковувати і вирішувати. Негативні емоції говорять про те, що через 4 місяці ви будете раді, що вашим планам не судилося здійснитися, оскільки вони все одно не принесли б вам нічого хорошого.

Якщо уві сні ви задаєте кому-небудь питання, скільки часу, і у відповідь чуєте, що вже 4 години дня чи ночі, то наяву ви вирушите в довгу подорож поїздом або автобусом, то приємний голос, який повідомив вам у сні точний час, показує,. Неприємний голос говорить про те, що поїздка виявиться пов'язана з проблемою, що встала перед вами ще 4 тижні тому і досі вами невирішеною.

Якщо це ж питання задають вам і ви у відповідь впевнено кажете, що часу рівно 4 години, то через 4 роки справа, яку ви почнете разом з чотирма однодумцями в самий найближчий час, зробить вас по-справжньому багатою людиною. Однак молодим жінкам цей сон може послужити застереженням:

Якщо протягом 4 місяців ви приймете чиюсь пропозицію руки і серця, то ваш шлюб дуже скоро розпадеться і через 4 роки ви будете гірко шкодувати про те, що взагалі виходили заміж. Призначити у сні кому-небудь побачення на 4:

00 і прийти на нього першим означає, що ви потребуєте в дружньому участю людини, який недолюблює вас.

Якщо в кінці кінців ваша зустріч уві сні відбувається, то наяву ви протягом 13 днів з'ясуйте стосунки з цією людиною до обопільного задоволення і вашій дружбі більше нічого не загрожуватиме.

Якщо ж у сні на побачення до вас ніхто не прийде, то будьте готові до того, що ця людина, до якої ви в силу різних причин відчуваєте ніжні почуття, розпустить про вас брудні чутки і цілих 4 тижні вам доведеться доводити, що ви не.

Якщо уві сні зустріч на 4 години призначають вам і ви спізнюєтеся на неї, то в житті ваша рекламна кампанія виявиться невдалою і принесе вам не прибуток і нові зв'язки, а збитки і розчарування.

Якщо уві сні ви приходите на цю зустріч вчасно, то провал кампанії трапиться не з вашої вини, а завдяки нерозумним діям ваших компаньйонів, тому постарайтеся протягом 31 дня розібратися, в чому ви допустили помилки і беріться за справу з новими силами. Тільки на цей раз робіть все самостійно, покладайтеся тільки на власні сили. Не прийти уві сні на побачення - наяву ви будете збентежені своїми конкурентами, провал вашої рекламної діяльності буде на їх совісті.

Бачити у сні, що ви на щось витрачаєте 4 хвилини або 4 години, а також 13, 22, 31 й інша кількість хвилин і годин (цифри, з яких складаються ці числа, в сумі дають четвірку) - до страждання наяву. Можливо, ви вважаєте себе несправедливо скривдженими і не можете змиритися з тим, що опинилися вимкненими з життя. Але погляньте на те, що відбувається з іншої точки зору - все не так погано, як вам здається, і через 4 дні ви самі в цьому переконаєтеся.