Сонник «Час з числом шість»

Нумерологічний сонник Піфагора

Час — якщо уві сні ви бачите, що на годиннику вже шість ранку, то це сигнал небезпеки - ви ось-ось пропустіть можливість почати вигідне для вас справу, а все через вашої ліні. Негайно починайте діяти, не чекайте, коли вам велять це робити! Через 6 днів ви повинні вже з головою піти в роботу, щоб через 6 місяців насолоджуватися плодами своєї кропіткої і наполегливої праці, а не шкодувати про свій бездіяльності.

Якщо на годиннику 6 вечора, то вам можна поспівчувати, - швидше за все, ви так боялися опинитися притчею во язицех, що абсолютно перестали жити повнокровним життям, і ваше існування стало нудним і прісним. Шість днів тому ви відмовилися від своєї мрії, чого ніколи б не зробили раніше. Виходьте зі свого кокона, інакше життя протече повз вас.

Якщо уві сні у вас запитують, скільки часу, і ви відповідаєте, що вже 6 годин ранку або вечора, то цей сон - до швидких змін у стані вашого здоров'я.

Якщо ви хворіли, то через 6 днів після того, як ви побачите цей сон, настане ваше повне одужання, але якщо ви були здорові, то через цей же час ви зляже.

Якщо голос у задаючих вам питання про час вам сподобався, то все вищесказане відноситься до вас у повній мірі, якщо ж голос вам не сподобався уві сні, то цілком імовірно, що видужає або захворіє хтось з ваших близьких. Але в будь-якому випадку, основний тягар турбот ляже на ваші плечі.

Якщо уві сні питання про час задаєте ви і отримуєте відповідь:

«6 годин ранку (вечора)», - то можете збирати речі, на наступний день вам наполегливо порекомендують відправитися в подорож.

Якщо голос, який відповідає вам на запитання, чоловічий, то поїздка буде ділової або пов'язаної з вашими діловими починаннями.

Якщо ж голос жіночий, то це буде приємна розважальна поїздка, в яку ви можете відправитися всією сім'єю і яка триватиме від 6 днів до 6 тижнів, судячи з обставин. Дитячий голос говорить про те, що ви просто на вихідні поїдьте на дачу або за місто, і уїкенд доставить вам багато радості і несподіваного задоволення.

Якщо вам сниться, що ви на щось витратили 6, 15, 42, 51 і так далі хвилин або годин, то в реальному житті ви взялися не за ту справу, яку принесе вам успіх. Найімовірніше, ви дали себе обдурити і втягнути в збиткове підприємство.

Якщо ви вирішите вийти зі справи, то рвіть відносини зі своїми партнерами в найближчі 6 днів, так як в цьому випадку успіх буде на вашому боці.

Якщо уві сні ви комусь призначаєте побачення на 6:

00 ранку, то через 6 тижнів вас спровокують на дії, які виставлять вас в поганому світлі і не дозволять зайняти керівну посаду. Будьте уважні і не піддавайтеся на виверти недругів, особливо важлива ваша пильність 6 і 15 числа наступного місяця.

Якщо ви призначаєте зустріч на 6:

00 вечора, то вас чекає радісна зміна в сімейному житті, може бути, ви станете щасливим батьком або дідом (бабусею), або можливо, що одружитеся ви самі або хтось з ваших дітей. Особливу увагу зверніть на те, чи приходять до вас у сні на зустріч ті, кого ви на неї запрошуєте, або ж ні.

Якщо зустріч протікає за планом, то нічого незвичного або несподіваного у вашому житті в найближче півріччя не станеться, всі події легко спрогнозувати. Але якщо зустріч з якоїсь причини не відбудеться, то чекайте зміни буквально у всьому, навряд чи ви будете нудьгувати протягом 6 місяців.

Якщо уві сні на побачення запрошують вас і точно обмовляють час - рівно о 6 годині ранку або вечора, то вас чекає визнання в любові, яке порадує вас і підлестить вашому самолюбство, проте взаємністю ви не відповісте.

Якщо ви боїтеся спізнитися до призначеного терміну і страшно нервуєте уві сні з цього приводу, то наяву ви будете відчувати почуття провини перед людиною, яка зробить вам визнання, і не зможете зберегти з ним дружні стосунки, так як вам буде незручно і ніяково перед ним. Дівчат цей сон застерігає проти помилкової тактики поведінки:

З боязні образити хорошу людину вони можуть прийняти його любов і погодитися вийти за нього заміж, проте це рішення призведе їх до біди - через 6 місяців вони зрозуміють, що помилилися, але буде пізно.