Тлумачення сну «Час з числом сім»

Нумерологічний сонник Піфагора

Час — якщо уві сні ви чуєте, як чийсь голос голосно говорить, що часу - 7 годин, то це означає, що ви викликаєте заздрість у свого оточення, і через 7 днів вам постараються зробити підніжку або змусити збитися з правильного курсу.

Якщо голос у вашому сні гучний або різкий, то спроба ваших недоброзичливців підвести вас виявиться вдалою, і вас чекають неприємності. Але якщо голос мелодійний і приємний, то нічого не вийде у ваших заздрісників, ви можете бути спокійні.

Якщо уві сні ви питаєте у симпатичного представника протилежної статі, скільки часу, і чуєте у відповідь, що вже (або ще) 7:

00 ранку або вечора, то через 25 днів вас чекає визнання в любові, яке буде для вас несподіваним, але надзвичайно втішною.

Якщо уві сні вам приємно і комфортно, то наяву ви вирішите пов'язати з цією людиною своє життя. Але якщо сон змушує вас переживати або напружуватися, то ви будете вдоволені увагою признавшегося вам в любові людини, але не більше того.

Якщо уві сні запитують у вас, скільки часу, і ви відповідаєте, що 7 годині ранку або вечора, то наяву вас чекає важка фізична праця.

Якщо люди, що задають вам у сні питання, приємні і добре одягнені, то через 16 днів ви зробите те, що запланували, і ваша праця буде не даремним. Але якщо люди одягнені в дрантя або поводяться зухвало, то швидше за все, ви будете займатися сізіфової працею. Жінкам цей сон обіцяє перевтома або отруєння ліками.

Якщо уві сні ви дивитеся на свій годинник і розумієте, що вже 7 годині ранку, то в реальному житті ви склали неправильний план або погано розмітили ділянку під будівництво, тому протягом тижня вам належить багато разів зустрічатися з начальством і сваритися з ним. Розуміти уві сні, що вже 7 годині вечора і пора кудись йти, означає, що ви зумієте наяву захистити свою репутацію від наклепів і збережіть своє добре ім'я, яке будуть намагатися змішати з брудом. Чим світліше і приємніше ваш сон, тим легше вам дістанеться перемога над ворогами.

Якщо уві сні вам призначають зустріч на 7:

00 ранку і ви приходите на неї, то в житті вам потрібно звернути увагу на людину, яка живе в будинку з номером «7» або будь-яким іншим, цифри якого при додаванні дають сімку.

Бачити себе на цьому побаченні в оточенні доброзичливо налаштованих людей означає, що ця людина хоче і може вам допомогти, якщо ви дасте йому такий шанс. Але якщо уві сні вам неприємно собравшееся суспільство, то і в житті вам краще уникати цієї людини, так як він приносить вам тільки шкода, причому робить це планомірно і свідомо.

Якщо уві сні вам призначають зустріч на 7:

00 вечора, то ви в чомусь перегнули палицю і тепер повинні очікувати наслідків своїх неправомірних дій.

Бачити , що ви прийшли на зустріч останніми, - наяву ви зумієте викрутитися зі складного становища і практично нічого не втратите, але якщо ви спізнюєтеся або зовсім не приходьте на зустріч, то в реальності ви протягом 16 днів втратите всі свої гроші і повагу оточуючих.

Якщо уві сні ви комусь призначаєте побачення на 7:

00 ранку або вечора, то це говорить про ваш небажанні терпіти позбавлення і приниження, які переслідують вас наяву. Через 25 днів ви станете на ноги і більше нікому не дозволите себе кривдити. Однак не забувайте про тих людей, які допоможуть вам пережити період потреби, коли-небудь їм теж потрібно ваша допомога, пам'ятайте про це!

Якщо уві сні ви на якусь справу витрачаєте 7:

00 або 7 хвилин, то це говорить про те, що.