Тлумачення сну «Час з числом три»

Нумерологічний сонник Піфагора

Час — якщо уві сні вам здається, що вже три години ночі, то наяву ви виявите себе як людина, не здатна контролювати себе в безвихідному становищі. Через 3 дні до вас звернуться за допомогою, але ви не зможете добре себе зарекомендувати і позбудетеся поваги оточуючих.

Якщо ваш сон буде яскравим і радісним, то наяву ви будете дуже страждати через те, що піддалися паніці.

Якщо ж уві сні ви перелякані або пригнічені тим фактом, що вже три години ночі і на дворі непроглядна темінь, то в реальності ви три тижні будете переживати свою невдачу, але після цього часу зумієте довести всім, що ви можете тримати себе в руках.

Бачити у сні, що годинник показує 3 години дня, говорить про ваш нереалізований бажанні кохати і бути коханими. Можливо, в найближчі 12 днів ви отримаєте звістку від людини, яку любили 3 роки тому і до якого досі живите деяку слабкість, і ваші почуття спалахнуть з новою силою.

Якщо уві сні ви відчували приємні емоції, то наяву ви будете щасливі, оскільки ваша любов виявиться взаємною. Дівчатам цей сон обіцяє початок міцних і довгих відносин, причому через 3 місяці вони отримають пропозицію руки і серця. Але якщо уві сні ви відчували себе не в своїй тарілці, тривожилися або боялися спізнитися на зустріч, призначену на 3:

00, то в житті ваша любов буде нещасною і принесе вам тільки страждання. Задавати у сні кому-небудь питання, скільки часу, і чути у відповідь, що вже 3 години дня або ночі, - до ненависті. Те, що накопичилося у вашій душі за три місяці, в одночас виллється на голову тих, хто опиниться в цей час поруч з вами. Постарайтеся проявити стриманість, інакше ви посваритеся з людьми, які завжди вам допомагали і в майбутньому теж не залишать своєю увагою.

Якщо уві сні ті, кому ви це питання адресували, приємні вам, то в житті зверніть особливу увагу на людей, які вам зустрінуться наступної середи. Може бути, ви незаслужено образили когось із них? У такому випадку, вам негайно потрібно перед ними вибачитися!

Якщо ж у сні вам неприємно дивитися на тих, хто повідомляє вам, що часу 3:

00 рівно, то в житті через 93 дні вам доведеться вимолювати прощення у близької людини за серйозне гріх, щастя всього вашого життя буде поставлено на карту.

Якщо уві сні у вас запитують, скільки часу, і ви впевнено називаєте цифру «3», то наяву вам загрожує біда - ви вчинили три великі помилки, які взаємопов'язані між собою і відносяться до вашої професійної діяльності. Навряд чи вам вдасться вийти сухими з води, як ви робили це раніше, доведеться переступити через власну гордість і обдзвонити всіх своїх впливових знайомих.

Якщо через 3 тижні ви не ліквідовуєте наслідки своїх помилок, то втратите особа. Особливо неприємний цей сон бізнесменам, причому для них чим приємніше люди, побачені уві сні, тим страшніше будуть наяву їх промахи. Призначати у сні побачення на три години - в реальності вам знадобиться зібратися з духом, так як через три дні у вашому житті відбудеться неприємна подія, яке змусить вас відмовитися від улюбленої ідеї і зайнятися рутинними справами. Можливо, у вас виникнуть неполадки з грошима, і щоб заробити їх, ви будете горбатою спиною на кількох роботах. Не турбуйтеся і не засмучуйтесь, вам допоможуть три людини, з боку яких ви не очікуєте підтримки.

Якщо уві сні ви призначаєте зустріч на 3:

00 трьом людям і приходьте на неї раніше інших, то чекайте незабаром поповнення в сімействі. Погано бачити цей сон тільки незаміжнім дівчатам - він обіцяє їм нерозумну поведінку і неприємні наслідки любовному зв'язку.

Якщо ті, кого ви запросили уві сні на побачення, приємні люди і викликають у вас тільки позитивні емоції, то звістка про поповнення сім'ї ви отримаєте 30 числа цього місяця або 12 - в наступному.

Якщо ж ці люди з якоїсь причини неприємні вам, то дитина буде часто хворіти.

Якщо під побачення на 3 години дня призначають вам, то це явна ознака вашої нездатності прийти до фінішу першими. Наяву вас випередять люди, яких ви звикли вважати слабкими супротивниками, проте вони зуміють використати з вигодою для себе ваші помилки і недоліки. Зверніть увагу на свою поведінку протягом 3 тижнів, це дуже важливо!

Якщо вам у сні призначають побачення на 3 годині ночі, то наяву чекайте новин від начальства. Можливо, через 39 днів ви отримаєте довгоочікуване підвищення, однак не все буде так райдужно, як ви того бажаєте. Будьте обережні, дивіться, не переоціните свої сили.