Сонник «Час з по дев'ять»

Нумерологічний сонник Піфагора

Час — якщо уві сні ви дивитеся на годинник і бачите, що на них 9:

00 ранку, то це означає, що ви повинні негайно починати діяти, швидше за все, вам уже зробили або ось-ось зроблять дуже вигідну пропозицію, яке вам неодмінно слід прийняти. Може бути, ви не відразу зрозумієте, в чому вигода цієї пропозиції, так як воно буде помітно відрізнятися від того, до чого ви звикли, однак якщо ви ризикнете і візьметеся за нову справу, то не прогадаєте. Дівчатам цей сон обіцяє нову цікаву зустріч, яка обернеться для них заміжжям.

Якщо ви дивитеся на годинник і не зрозумієте, показують вони дев'ятій ранку або дев'ятій вечора, то це застереження вам:

Ви занадто багато часу витрачаєте на потреби інших людей, звертайте більше уваги на себе.

Якщо при цьому ви дуже чітко бачите цифру «9», вона виділяється на циферблаті і прямо кидається в очі, то вам потрібно відмовитися від звичної лінії поведінки - ви намагаєтеся всім догодити, а начальство може витлумачити таку манеру вести себе як бажання вислужитися.

Якщо ви дивитеся на годинник і розумієте, що вже дев'ять вечора, то це означає, що ваша робота підходить до завершення.

Якщо ви відчуваєте на душі радість, то й підсумок ваших праць буде найсприятливішим, але якщо ви перелякані, то події повністю вийдуть з-під вашого контролю. Втома або образа при погляді на годинник - це незаслужений докір з боку начальства наяву.

Якщо уві сні на питання «скільки часу?» Ви відповідаєте - «9:

00», то це означає, що ви готові до змін на краще. При цьому 9:

00 ранку означають, що зміна настане дуже скоро і буде радісною і приємною для вас, а 9:

00 вечора — неприємна подія, що докорінно змінить звичний уклад вашого життя. У будь-якому випадку, протягом трьох місяців ваше звичне існування зазнає колосальні зміни. Чоловікам бачити уві сні гарну дівчину, задаючу це питання, і відповідати їй чітко і конкретно - «9:

00» — значить незабаром одружитися.

Якщо дівчина неприваблива, то й одруження буде невдалою. Відповідати ж дівчині на питання розпливчасто, погано вимовляти слова, особливо число «9», проковтувати приголосні значить в житті потрапити в незручне становище, позбутися авторитету і довіри в оточуючих.

Якщо дівчина в сні відповідає на запитання молодої людини і ясно вимовляє «9:

00», то це означає, що незабаром їй належить прийняти серйозне рішення.

Якщо молода людина уві сні заграє з нею, то наяву дівчину чекає спокуса, піддавшись на який, вона зробить величезну помилку.

Якщо молода людина уві сні їй несимпатичний, то дівчині слід задуматися про своє майбутнє, особливо це стосується навчання і роботи, на цьому терені можливі глобальні зміни. Питати самому, скільки часу, і у відповідь чути, що вже 9:

00, — це до несподіваних подій.

Якщо вам здається, що вас обманюють, то найближчим часом у вас з'явиться сильний ворог або суперник в бізнесі, не рахуватися з яким ви не зможете.

Якщо ви раптово відчули переляк, коли почули відповідь, то це означає, що ви недостатньо рішучі в житті і дозволяєте своєму оточенню грати на ваших слабкостях.

Якщо уві сні вам призначили зустріч на 9:

00 і ви боїтеся спізнитися на неї, то в реальному житті це знак вашої нездатності відповідати за свої вчинки, ви лякаєтесь відповідальності і любите перекладати її на чужі плечі.

Якщо уві сні ви так і не потрапляєте на цю зустріч, то в самий найближчий час вам належить серйозна розмова з начальством або діловими партнерами, і результат цієї бесіди буде для вас плачевних. Заміжнім жінкам цей сон обіцяє неприємності з дітьми або зраду чоловіка.

Якщо ви самі призначаєте комусь зустріч на 9:

00, це добре, ваші амбіції будуть задоволені несподіваним чином. У даний момент хтось уже готується протягнути вам руку допомоги, однак не чекайте цього, дійте, і результат перевершить всі ваші найсміливіші очікування. До того ж зустріч, призначена на дев'ятій ранку, - це порада вам терпляче працювати в тому напрямку, яке ви обрали.

Якщо зустріч призначена вами на дев'ятій вечора, то область вашої дії ще не відома вам, якісь несподівані події підштовхнуть вас в ту або іншу сторону.

Якщо уві сні ви першим прийдете на зустріч до дев'ятої години, то це означає, що наяву ви маєте владу над своїм оточенням.

Якщо ж ви приходите до дев'яти і виявляєте, що вас уже чекають, то це показує, що в реальному житті ви багато чого не знаєте, і незабаром ваші друзі, близькі чи колеги піднесуть вам неприємний сюрприз.

Якщо ви отримуєте записку з проханням прийти куди-небудь до 9 години, то це означає, що ви через якийсь час будете поставлені перед вибором:

Чи продовжувати рухатися в тому ж напрямку, або поміняти поле діяльності. Зверніть увагу, як в записці написана дев'ятка.

Якщо вона правильної форми і яскрава, то продовжуйте працювати над тим ділом, яке займає вас зараз, якщо ж ця цифра погано окреслена або намальована недбало і неакуратно, то залиште те, над чим ви працюєте в даний момент і займіться іншою справою - воно принесе вам.

Якщо уві сні ви на щось витрачаєте 9:

00 або дев'ять хвилин, то будьте готові до приємної новини. Незабаром до вас дійде звістка, яке змусить вас по-новому поглянути на людину, яку ви, здавалося б, чудово знаєте, чи легко впоратися з важкою проблемою.

Якщо ви 9:

00 йшли, то наяву ви вийдете переможцем з сутички з ворогом чи конкурентом, якщо 9:

00 ви насолоджувалися товариством приємних людей, то в реальності ви зможете розширити свій кругозір і зайнятися самоосвітою.

Якщо 9:

00 ви займалися неприємним обов'язком, то наяву ви завершите довгий працю і отримаєте заслужену нагороду.