Тлумачення сну «Чхати»

Сонник Міллера

Чхання уві сні - свідчить про те, що швидкі звістки змусять вас змінити свої плани.

Якщо ви бачите або чуєте уві сні чуже чхання - це означає, що якісь люди стануть набридати вам своїми відвідинами.

Езотеричний сонник

Ви Ч. — Ви схили перебільшувати небезпеку, і вжиті заходи захисту виявляться зайвими. Хтось Ч. - Ваші знайомі недооцінюють небезпеку, що загрожує їм, а через них, опосередковано, і вам.

Чхання уві сні свідчить про те, що швидкі звістки змусять Вас змінити свої плани.

Якщо Ви бачите або чуєте уві сні чуже чхання - це означає, що якісь люди стануть набридати Вам своїми відвідинами.

Чхати — швидкі звістки змусять Вас змінити свої плани;

Бачити або чути чужу чхання - якісь люди стануть набридати Вам своїми відвідинами.

Сонник Лонго

Якщо вам сниться, що ви наполегливо чхаєте, сон ви повинні сприйняти з усією серйозністю, оскільки він досить ясно вказує на ваше надмірне легковажність. Ви не вникає в суть речей, ковзаючи по поверхні. До цих пір вам вдавалося уникати неприємностей, які невідворотно настають, коли людина настільки несерйозно ставиться як до себе, так і до оточуючих, але довго так не перетинаються, і в один прекрасний день ви зрозумієте свою неправоту, але буде вже занадто пізно для виправлення допущених. Постарайтеся змінитися самі і, відповідно, змініть своє ставлення до життя, тільки в цьому випадку вам вдасться уникнути багатьох проблем.

Якщо уві сні ви намагаєтеся позбутися від нежиті, вдаючись як до старим випробуваним засобам, так і до Супернова, то в реальному житті ви відчуєте (і станеться це досить скоро), що не можете осягнути всієї глибини відбуваються з вами подій. Ви нарешті зрозумієте, що оптимізм і легковажність - два абсолютно різні поняття. Оптимістичне сприйняття світу зовсім не заважає бачити реальну картину, а легковажність навіть при песимістичному погляді на життя дає далеко не об'єктивну оцінку реальності. У вас є можливість "подорослішати" і перестати сприймати життя як гру без правил, тим більше що ви вже усвідомили необхідність цього. Справа за малим - почати роботу над собою, причому в реальності, а не в мріях, як ви до цього звикли.

Якщо уві сні вам вдалося позбутися від чхання та нежить, то наяву ви скоро станете новою людиною і почнете нове життя, переосмисливши досвід попередньої. Але якщо нежить перейшов у хронічну форму і позбавитися від нього немає ніякої можливості, то насправді вам теж нічого не допоможе, і ви назавжди залишитеся легкокрилі метеликом, пурхаючим по життю.

Бачити , як хтось з ваших близьких надумав почхати і робить це із захватом, - вам просто необхідно, причому якомога скоріше, взяти участь у долі цієї людини. Постарайтеся в коректній формі поговорити з цією людиною і пояснити неправильність його поведінки. Постарайтеся зробити ваш полум'яний монолог не тільки емоційним, але і аргументованим. Лікувати уві сні когось від нежиті, що супроводжується безперервним чханням, і бути цілком задоволеним результатом свого лікування - в реальності голос волаючого (тобто ваш) буде почутий, мало того, ваші поради будуть прийняті до відома, і ваш "пацієнт" зробить перший.

Східний жіночий сонник

Сон, що передвіщає одержання неприємних для тебе новин.

Сонник Цветкова

Чхатиповне благоприятствует;

Інші чхаютьнезгода.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви чхаєте - наяву через термінових вістей Вам доведеться змінити свої плани.

Якщо Вам сниться, що інші люди чхають - в реальному житті Вам набриднуть візити непроханих гостей.

Сонник Мартина Задеки

Чхнутиприбуток.

Американський сонник

Чхати — емоційне очищення.

Східний сонник

Чхати — сон, що передвіщає одержання неприємних для тебе новин.

Малий сонник Велесів

Чхати — хороші новини, здоров'я, на добро, хтось чхає - суперечка.

Новий сонник 1918 р

Чхання — неприємні новини.

Снотолкователь

Чхання уві сні свідчить про те, що швидкі звістки змусять Вас змінити свої плани.

Якщо Ви бачите або чуєте уві сні чуже чхання - це означає, що якісь люди стануть набридати Вам своїми відвідинами.

Сонник Білого мага

Якщо вам сниться, що ви наполегливо чхаєте - сон ви повинні сприйняти з усією серйозністю, оскільки він досить ясно вказує на ваше надмірне легковажність. Ви не вникає в суть речей, ковзаючи по поверхні. До цих пір вам вдавалося уникати неприємностей, які невідворотно настають, коли людина настільки несерйозно ставиться як до себе, так і до оточуючих, але довго так не перетинаються, і в один прекрасний день ви зрозумієте свою неправоту, але буде вже занадто пізно для виправлення допущених. Постарайтеся змінитися самі і, відповідно, змініть своє ставлення до життя, тільки в цьому випадку вам вдасться уникнути багатьох проблем.

Якщо уві сні ви намагаєтеся позбутися від нежиті, вдаючись як до старим випробуваним засобам, так і до СуперНова - в реальному житті ви відчуєте (і станеться це досить скоро), що не можете осягнути всієї глибини відбуваються з вами подій. Ви нарешті зрозумієте, що оптимізм і легковажність - два абсолютно різні поняття. Оптимістичне сприйняття світу зовсім не заважає бачити реальну картину, а легковажність навіть при песимістичному погляді на життя дає далеко не об'єктивну оцінку реальності. У вас є можливість «подорослішати» і перестати сприймати життя як гру без правил, тим більше що ви вже усвідомили необхідність цього. Справа за малим - почати роботу над собою, причому в реальності, а не в мріях, як ви до цього звикли.

Якщо уві сні вам вдалося позбутися від чхання та нежить - наяву ви скоро станете новою людиною і почнете нове життя, переосмисливши досвід попередньої. Але якщо нежить перейшов у хронічну форму і позбавитися від нього немає ніякої можливості, то насправді вам теж нічого не допоможе, і ви назавжди залишитеся легкокрилі метеликом, пурхаючим по життю.

Бачити, як хтось з ваших близьких надумав почхати і робить це з захватом - вам просто необхідно, причому якомога скоріше, взяти участь у долі цієї людини. Постарайтеся в коректній формі поговорити з цією людиною і пояснити неправильність його поведінки. Постарайтеся зробити ваш полум'яний монолог не тільки емоційним, але і аргументованим.

Лікувати уві сні когось від нежиті, що супроводжується безперервним чханням, і бути цілком задоволеним результатом свого лікування - в реальності голос волаючого (тобто ваш) буде почутий, мало того, ваші поради будуть прийняті до відома, і ваш «пацієнт» зробить перший.

Сонник для стерви

Чхати — отримаєш несподівані звістки.

Чхати самої і чути, як чхають інші люди - докучливі гості.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачити в сні, що ви несподівано пчихнули - означає, що вам, можливо, доведеться відмовитися від якихось власних задумів або чиїхось пропозицій. Обставини сну, при яких ви пчихнули, можуть підказати, від чого саме вам доведеться відмовитися.

Чути в сні, як чхають інші - означає, що хтось з вашого оточення може підвести вас.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Чхати уві сні - до прикрості і сльозам.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Чхати уві сні - ви будете дуже погано виглядати зовні.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Чхати — підтвердження вашею думки.

Сонник Мандрівника

Чхатиповне сприяння.

Теткінскій сонник-2012

Чханнявідображення бажання чогось або потреба в чомусь. Розглядати спільно з порахувати кількість чіхов.

 
Відноситься до тем: