Тлумачення сну «Чиновник»

Сонник Лонго

Поява уві сні чиновника не обіцяє вам нічого хорошого. Одне втішає, що такий сон не обіцяє і страшних трагедій, - він всього попереджає, що найближчим часом вам належить побігати по держустановам - горезвісним "інстанціям", щоб вирішити проблему. Не варто пояснювати, з якою нервуванням, буде пов'язане це проведення часу, але раз треба, значить, треба, і нічого тут не вдієш. Щоб не надто засмучуватися, побачивши уві сні чиновника, розглянемо деякі нюанси сновидіння, які допоможуть вам прогнозувати рішення ваших проблем. Отже, якщо чиновник мило посміхається вам у сні, то й наяву вам пощастить - попадеться держслужбовець, який ще не втратив залишків совісті і людинолюбства, у зв'язку з чим надасть вам посильну допомогу у вирішенні нагальних проблем.

Якщо побачений у сні чиновник не в настрої, то наяву відкладіть біганину по інстанціях на інший час, так як зараз у вас все одно нічого не вийде, і ви даремно втратите час, сили, нерви, ну і, природно, гроші.

Якщо уві сні ви бачите чиновником себе, то вам варто серйозно задуматися над своєю поведінкою. Цілком можливо, що ви зачерствіли і не маєте ні жалю, ні співчуття до ближніх, а сон красномовно вказує вам на це. Поговоріть з друзями, з родичами, нарешті, вже вони-то можуть намалювати вам більш-менш об'єктивну картину, ну і, звичайно, попросіть їх бути максимально правдивими. А потім, виходячи з того, що вони вам висловлять, можете по-новому оцінити свої вчинки і переглянути своє ставлення до людей.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Зустрічаєшся обличчям до обличчя з чиновником. -Передвіщає велику удачу. Пересувається на інше місце чиновницько крісло. - Віщує переїзд до нового місця служби.

Сонник Цветкова

Особисті справи.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні призначеним чиновником, - погано, це означає, що смерть наближається і перебуває поруч.

Сучасний сонник

Якщо вам наснився якийсь чиновник - це як правило не обіцяє нічого хорошого.

Давати чиновнику гроші уві сні - до збитку наяву;

Сперечатися з ним - до великих неприємностей через якісь суперечок або судового розгляду.

Сонник Білого мага

Поява уві сні чиновника - не обіцяє вам нічого хорошого. Одне втішає, що такий сон не обіцяє і страшних трагедій - він всього попереджає, що найближчим часом вам належить побігати по держустановам - горезвісним «інстанціях», щоб вирішити проблему. Не варто пояснювати, з якою нервуванням, буде пов'язане це проведення часу, але раз треба, значить, треба, і нічого тут не вдієш. Щоб не надто засмучуватися, побачивши уві сні чиновника, розглянемо деякі нюанси сновидіння, які допоможуть вам прогнозувати рішення ваших проблем.

Отже, якщо чиновник мило посміхається вам у сні - і наяву вам пощастить, попадеться держслужбовець, який ще не втратив залишків совісті і людинолюбства, у зв'язку з чим надасть вам посильну допомогу у вирішенні нагальних проблем.

Якщо побачений у сні чиновник не в настрої - наяву відкладіть біганину по інстанціях на інший час, так як зараз у вас все одно нічого не вийде, і ви даремно втратите час, сили, нерви, ну і, природно, гроші.

Якщо уві сні ви бачите чиновником себе - вам варто серйозно задуматися над своєю поведінкою. Цілком можливо, що ви зачерствіли і не маєте ні жалю, ні співчуття до ближніх, а сон красномовно вказує вам на це. Поговоріть з друзями, з родичами, нарешті, вже вони-то можуть намалювати вам більш-менш об'єктивну картину, ну і, звичайно, попросіть їх бути максимально правдивими. А потім, виходячи з того, що вони вам висловлять, можете по-новому оцінити свої вчинки і переглянути своє ставлення до людей.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Чиновник — виникне заплутаність у справах.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Чиновникє шанс отримати заповіт.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Чиновник — почнуться причіпки з боку начальства.

Сонник Мандрівника

Чиновникзатримка у справах, збиток.

Сонник Міс Хассе

Кримінальний чиновник — будеш переслідуваним.

Загальний сонник

Якщо вам наснився якийсь чиновник, це як правило не обіцяє нічого хорошого. Давати чиновнику гроші уві сні - до збитку наяву;

Сперечатися з ним - до великих неприємностей через якісь суперечок або судового розгляду.