Тлумачення сну «Дантист»

Сонник Симона Кананіта

ДантистЛікувати уві сні зуби у дантиста - у вашому житті назрівають значні зміни, вплинути на які не зможете ні ви, ні ваше оточення. Спочатку вам буде здаватися, що все йде прахом і ви ніколи не зможете відновити те, що з таким трудом.

Сонник Міс Хассе

Неприємність і втома.

Циганський сонник

Побачити себе на прийомі у дантиста означає, що вас чекає несподіваний поворот у долі.

Якщо вам вирвали зуб, значить, ви зустрінете нову любов.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому дантист видаляє тобі зуб, попереджає:

Над тобою або над твоїми близькими нависла загроза серйозної хвороби. Не відкладай візит до лікаря.

Сонник Лонго

Лікувати уві сні зуби у дантиста - у вашому житті назрівають значні зміни, вплинути на які не зможете ні ви, ні ваше оточення. Спочатку вам буде здаватися, що все йде прахом і ви ніколи не зможете відновити те, що з такою працею створювали. Але через деякий час усе владнається, причому не останню роль в цьому зіграє якесь впливова особа. Самому виступати у сні в ролі дантиста - в реальному житті ви часто завдаєте болю своїм близьким і тим, кого щиро, по-справжньому любите. Ви робите це неусвідомлено, прагнучи домогтися кращого результату. За прагненням підкорити всіх своєю волею ви не помічаєте, як втрачаєте такт і м'якість у спілкуванні з оточуючими. Боятися уві сні дантиста - в житті вас переслідують страхи, які ви самі собі придумали і тепер із захватом їх переживаєте. У страху переживань ви перестаєте помічати все те хороше, що є в житті. Звідси ваш крайній песимізм в оцінці і сприйнятті навколишнього. Вам варто перемінити відношення до життя.

Східний сонник

Сон, в якому дантист видаляє тобі зуб - попереджає:

Над тобою або над твоїми близькими нависла загроза серйозної хвороби. Не відкладай візит до лікаря.

Новітній сонник

Дантист — сон-попередження:

Вам насправді слід звернутися до дантиста (проблема з зубами).

Сучасний сонник

Бачити у сні дантиста - означає, що ваші кривдники будуть шукати з вами примирення. Ви придбаєте вірних друзів і надійних партнерів.

Бачити себе на прийомі у дантиста - нове знайомство цілком заволодіє вашими думками, але вам доведеться змиритися з тим, що це не для вас. Наберіться терпіння, все ще зміниться на краще.

Якщо ви бачите себе в сні лікарем-дантистом - значить, у вашій допомозі буде бідувати хтось із дітей чи близьких родичів.

Бачити у сні, як дантист видаляє вам хворий зуб - означає, що важке і неприємне справа, з яким вам належало справитися, вирішиться само собою. Удача поспішає до вас!

Сонник Білого мага

Лікувати уві сні зуби у дантиста - у вашому житті назрівають значні зміни, вплинути на які не зможете ні ви, ні ваше оточення. Спочатку вам буде здаватися, що все йде прахом і ви ніколи не зможете відновити те, що з такою працею створювали. Але через деякий час усе владнається, причому не останню роль в цьому зіграє якесь впливова особа.

Самому виступати у сні в ролі дантиста - в реальному житті ви часто завдаєте болю своїм близьким і тим, кого щиро, по-справжньому любите. Ви робите це неусвідомлено, прагнучи домогтися кращого результату. За прагненням підкорити всіх своєю волею ви не помічаєте, як втрачаєте такт і м'якість у спілкуванні з оточуючими.

Боятися уві сні дантиста - в житті вас переслідують страхи, які ви самі собі придумали і тепер із захватом їх переживаєте. У страху переживань ви перестаєте помічати все те хороше, що є в житті. Звідси ваш крайній песимізм в оцінці і сприйнятті навколишнього. Вам варто перемінити відношення до життя.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні дантиста - це попередження про те, що спроби вирішити якусь наболілу проблему можуть привести до неприємного конфлікту. Бути може, вам варто пошукати інші шляхи вирішення цієї проблеми?

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити себе в сні лікуючим зуби у дантиста і залишитися задоволеним його роботою - ви дуже довірлива людина, і всі цим користуються.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як ви вставляєте протез у дантиста - до хворих і зіпсованим зубам.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Дантист — до страху і муках.