Сонник «Дефіцит»

Сучасний сонник

Якщо приснилося, що ви відчували брак чогось у своєму житті, це може говорити про наближення не дуже хорошої періоду, наповненого неприємними подіями і негативними емоціями.

Дефіцит продуктів сниться до того, що ваш фінансовий стан дозволятиме покупку лише найнеобхіднішого.

Якщо уві сні ви відчували, що вам не вистачає уваги, любові, турботи, нових вражень, значить, у вас перестануть ладитися справи в особистому житті, вдома, в сім'ї. Однак це той самий випадок, коли ви можете все виправити самі. Після того як вам присниться дефіцит почуттів, наяву постарайтеся висловлювати свої позитивні емоції більш відкрито і щедро.

Сонник XXI століття

Шукати у сні якусь дефіцитну річ - означає, що вам належить вирішення серйозних питань, знайти і купити її - означає, що до останньої хвилини ви будете впевнені в позитивному рішенні питання, але в підсумку одержите відмову.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні, що ви стоїте в магазині за черговим дефіцитом, як у колишні часи - вам не вистачає спілкування з людьми, ви самотні.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Дефіцит — до втрати грошей і часу.

Загальний сонник

Придбати уві сні щось дефіцитне означає, що ви програєте судовий процес, хоча до останньої хвилини будете вірити в свою перемогу, або не зможете укласти вигідну угоду.