Тлумачення сну «Доміно з числа два»

Нумерологічний сонник Піфагора

Доміно — побачити уві сні, що ви граєте в доміно і вам постійно випадають кісточки з числом «2», то незабаром ви можете розраховувати на підвищення по службі або позбавлення від неприємностей, які супроводжують вас останні 2 місяці. Начальство по заслугах віддасть вам за ваші труди на благо організації, особливо це стосується початківців бізнесменів і працівників сфери обслуговування.

Якщо ви просто витягуєте кісточку з мішка або коробки, і бачите, що це 0:

2, 2:

0, 1:

1, 6:

5 або 5:

6, то знайте - це знак згори, прислухайтеся до того, що кажуть вам невідомі. Скажімо, кісточка 1:

1 — це попередження про те, що ваш план чи ідея, які народилися у вашій голові за 2 дні до цього сну, принесуть вам тільки клопоти і турботи і ніякого прибутку, так що відмовтеся від них, поки не пізно. Кісточка 0:

2 — це символ вашої удачливості в грі, в найближчі 2 місяці ви можете робити самі ризиковані ставки, і завжди залишитеся у виграші. Тримати в руках кісточку 2:

0 означає, що на шляху до перемоги у вас стоять дві людини, які пристрасно бажають вам перешкодити. Зверніть увагу на все, що буде сказано і зроблено 11 і 29 числа - якщо ви обернеться отримані знання собі на користь, то ніхто не зможе перешкодити вам досягти вашої мети. Кісточка 5:

6 означає, що через 2 дні ви зробите щось таке, що приголомшить ваших близьких і змусить їх по-новому поглянути на вас. Витягнути кісточку 6:

5 — до отримання листа з діловою інформацією, проте не поспішайте використовувати отримані відомості.

Якщо лист прийде до вас 2 або 29 числа, то все, що в ньому буде написано, - дезінформація. Але якщо ви отримаєте це послання 11, то сміливо дійте, спираючись на нові відомості.

 
Відноситься до тем: